Прес-релізи

Рада виконавчих директорів Світового банку схвалила рішення про надання Україні кредиту на реалізацію Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України»

Рада виконавчих директорів Світового банку схвалила рішення про надання Україні  кредиту на реалізацію Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України»

Рада виконавчих директорів Світового банку 24 травня 2019 року схвалила рішення про надання Україні позики в розмірі 200 млн доларів США на реалізацію Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України». Загальним виконавцем проекту є Міністерство фінансів України. Враховуючи багатогалузевий характер програми, до її реалізації залучені Мінагрополітики, Держгеокадастр, Мінрегіон, Держпродспоживслужба і Мінюст.

Метою Програми є пом’якшення окремих обмежень на шляху до зростання участі приватного сектора на ринку сільськогосподарських факторів виробництва та ринку сільськогосподарської продукції.

Програма складається з таких напрямів діяльності:

  1.  Підвищення ефективності та адресності державної підтримки у сільськогосподарському секторі.
  2.  Покращення функціонування ринків земель сільськогосподарського призначення.
  3.  Покращення доступу сільськогосподарських підприємств до ринків експорту.

Виконання програми сприятиме активізації приватних інвестицій та підприємницької діяльності в аграрній галузі, підвищенню продуктивності та збільшенню обсягу валової продукції сільського господарства всіма категоріями суб'єктів господарювання, розширення доступу малого та середнього агробізнесу до експортних ринків, збільшенню обсягів та підвищення вартості с/г експорту, підвищенню зайнятості та доходів населення в сільській місцевості та загальному економічному розвитку країни.

Очікується, що пропоновану Програму буде реалізовано протягом 5 років.  Про це повідомлює прес-служба Мінагрополітики

Дата: 06.06.2019 Источник: minagro.gov.ua
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок