Прес-релізи

Профспілка ДП “Укрспирт” звернулася до Верховної Ради України.

Профспілка ДП “Укрспирт” звернулася до Голови Верховної Ради України, керівників фракцій та представника профспілок у Верховній Раді з проханням  підтримати законопроекти необхідні для розвитку спиртовій галузі, а саме :

  1. Розроблений  ДП “Укрспирт” законопроект “Про внесення змін до деяких законів України щодо підприємств спиртової галузі (в частині встановлення мораторію на звернення стягнення на активи підприємства)”
  2. Підтримати законопроекти № 6649, № 6650 та доопрацьований на їх основі законопроект з робочою назвою “Про внесення змін до статті 229 Податкового кодексу України щодо оподаткування спирту етилового, який використовується для виробництва оцту з харчової сировини, продукції хімічного і технічного призначення та парфумерно-косметичної продукції”
  3. Підтримати законопроект № 7348 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку сфери виробництва рідкого палива з біомаси та впровадження критеріїв сталості рідкого палива з біомаси та біогазу, призначеного для використання в галузі транспорту”.

Структура виробництва етанолу в Україн  9,1 млн.дал на рік з яких - 95 % (8,676 млн.дал)  харчового спирту і 5% (424 тис. дал.) техничного. Це створює залежність підприємства   від ринку горілчаних виробів, який постійно скорочується. Загальні виробничі потужності підприємства складають до 30 млн.дал  на рік, в той самий час задіяно у виробництві потужнстей відповідно до запитів основних споживачів спирту лише 9,1 млн.дал на рік  з них 424 тис.дал - технічного спирту.

Для порівняння : у 2017 році  9 млн. дал метанолу ( отруйної  речовини, що діє на нервову і судинну системи людини. )     було завезено з  Російської Федерації -  для потреб газовидобувної галузі, крім того  для інших потреб було завезено близько 2 млн. дал     ( ніби хімічна галузь, омивачі тощо, те що потім опиняється на чорному ринку у вигляді контрафактної продукції)

Введення мораторію на звернення стягнення на активи Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» як платника податків за фінансовими санкціями, які застосовані до 31 грудня 2015 дозволить без загрози знищення підприємства в судовому порядку.

Профспілка одноголосно підтримала звернення і взяла під контроль проходження їх у Верховній Раді України.

Дата: 01.11.2018
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок