Прес-релізи

Профспілка нагородила т.в.о. директора ДП «Укрспирт» Юрія Лучечка Знаком «За соціальне партнерство».

Профспілка  нагородила т.в.о. директора ДП «Укрспирт» Юрія Лучечка  Знаком «За соціальне партнерство».

Таке рішення прийнято 18 лютого 2019 року  профспілкою працівників АПК України за клопотанням Об’єднаної  організації профспілки працівників АПК в ДП «Укрспирт».

В повідомленні профспілки   йдеться про позитивні зрушення у співпраці з трудовим колективом, повагу та захист інтересів працівників, збереження більшості робочих місць  у складних умовах господарювання.

Голова Об’єднаної  організації профспілки працівників АПК в  ДП «Укрспирт» Віталій Сосницький зазначив :

“Лучечко Юрій Михайлович користується повагою серед колег по роботі та має авторитет серед працівників підприємства. Його позитивне відношення до інтересів працівників, їх соціальних потреб завжди викликала повагу й в профспілковому середовищі. Завдяки вдалому менеджменту т.в.о. директора Лучечка Ю.М., у спиртовій галузі впроваджено новітні технології, проводиться модернізація виробництва, що дозволяє зберегти робочі місця та поліпшити соціальний стан працівників підприємства.

За безпосередньої підтримки Лучечка Ю.М. профспілці вдалося подати до законодавчих гілок влади законопроекти, важливі як для спиртової галузі, так і працівників. Започатковано нові форма соціальної підтримки працівників підприємства, їх дітей, ветеранів праці та працівників, що приймали участь у бойових діях. Т.в.о. директора ДП «Укрспирт» Лучечко Юрій Михайлович тісно співпрацює з ООП АПК ДП «Укрспирт», регулярно проводить спільні з профспілкою наради, приймає участь у заходах профспілкових виборних органів.”

Юрій Лучечко зазначив, що будь яка нагорода від  трудового колективу є великим авансом довіри менеджменту   ДП “Укрспирт” і обраного курсу на ефективне реформування підприємства.

Дата: 19.02.2019
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок