Прес-релізи

Профспілка Укрспирту оголосила про підготовку акцій протесту у зв’язку з арештом рахунків

Профспілка Укрспирту оголосила про підготовку  акцій протесту у зв’язку з арештом рахунків

12 червня 2018 року відбулося засідання обєднаної організації профспілки АПК ДП “Укрспирт” присвячене блокуванню роботи підприємства державною виконавчою службою та податковим органами.

Голова профспілки Віталій Сосницький наголосив, що ДП «Укрспирт» забезпечує роботою понад 5000 працівників (переважно в сільській місцевості) де важко знайти роботу.
 
Сума акцизного податку, що генерується ДП «Укрспирт» від реалізованого спирту 760 млн.грн.  щомісячно, втрата галузі обернеться колосальним втратами бюджету до 10 млрд. грн. на рік, що трохи меньше ніж половина траншу від МВФ.
Крім того це потягне за собою зрив виконання міжнародних контрактів з Туреччиною по експорту технічного спирту, невиконання виробничої програми по реалізації спирту для вітчизняних виробників лікеро-горілчаної продукції.
 
Неспроможність ДП Укрспирт здійснювати поточну операційну діяльність (закупівля зернових у вітчизняних фермерів в передумовах збору урожаю, закупівля природнього газу) призведе до втрат в агропромисловому комплексі.
 
Вітчизняна горілчана галузь припинить своє існування. Країну чекає імпорт алкогольної продукції та експансія безконтрольного тіньового ринку.

Посадовці, що руйнують державну спиртову галузь можуть бути пов`язані з країною агресором, або діють прямо в її інтересах.
 
Профспілка «Укрспирту» оголосила про підготовку страйку  у зв’язку з блокуванням роботи підприємства.

Акції протесту планується провести по всій країні.

Дата: 13.06.2018
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок