Прес-релізи

Представники ДП “УКРСПИРТ” взяли участь у Всеукраїнському форумі «Міцний Крафт 2020

Представники ДП “УКРСПИРТ” взяли участь у Всеукраїнському  форумі «Міцний Крафт 2020

Головною метою форуму «Міцний Крафт 2020» організатори визначили об’єднання виробників та розвиток  ринку крафтових міцних напоїв України-створення напоїв, здатних  конкурувати на міжнародному ринку і представляти нашу країну, яка має свою давню історію.  Це майданчик, на якому можна поділитися думками і досвідом. 

На форумі також обговорювалися питання якості продукції, розвиток культури споживання, збереження авторських та інтелектуальних прав на продукцію, боротьбу з контрафактом. 

Начальник управління комерційної політики ДП «Укрспирт» Микола Черхавий висловив думку, що для розвитку ринку крафтових напоїв потрібно скасувати мінімальну роздрібну ціну (МРЦ) на алкогольні напої. На сьогодні собівартість півлітрової пляшки горілки разом з податками складає близько 45 грн. При ціні 55 -65 грн. вона буде мати високу рентабільність і витиснить з ринку нелегальних виробників неякісного алкоголю. Також встановлення мінімальних роздрібних цін грає на руку лише великим виробникам міцних алкогольних напоїв, які використовуючи великі маркетингові бюджети фактично блокують захід крафтових виробників в роздрібні мережі.

Довідково: Згідно постанови Кабміну №748 від 5 вересня 2018 року, на сьогодні МРЦ для літру 100-відсоткового спирту складає 447 грн, або 89,4 грн за півлітрову пляшку горілки міцністю 40 градусів.

Микола Черхавий зазначив, що горілка преміум класу виробництва ДП «Укрспирт» «UKRAINIAN SPIRIT» є фактично крафтовою горілкою яка користується попитом споживачів. Підприємство стикається з такими ж труднощами, що і виробники інших міцних  крафтових напоїв в Україні.  Для їх вирішення потрібна політична воля керівництва держави.  Менеджмент підприємства та профспілка запропонували дорожню карту реформування галузі діючому Уряду. В цьому напрямку проведено вже багато роботи. 

Голова об’єднанної профспілки ДП “Укрспирт” Віталій Сосницький нагадав, що стратегія розвитку спиртової галузі була предствалена керівником ДП «Укрспирт» Юрієм Лучечко на нараді в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  11 жовтня 2019 року, яка передбачає  комплексну програму  модернізації, оптимізації виробництва та приватизації галузі. 

Дата: 22.10.2019
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок