Прес-релізи

Підписано договір з рекрутерами, які будуть займатись відбором керівника ДП «Укрспирт»

Підписано договір з рекрутерами, які будуть займатись відбором керівника ДП «Укрспирт»

24 лютого ДП «Укрспирт» підписало договір з Amrop Ukraine (ТОВ «ЕКЗЕКЬЮТІВ СЕРЧ ЮКРЕЙН») про надання послуг з добору керівника ДП «Укрспирт». Договір укладено на основі результатів відкритого публічного аукціону на сайті ProZorro.

1 лютого 2021 року завершився відкритий публічний аукціон з проведення закупівлі послуг професійних консультантів з добору керівника ДП «Укрспирт». За його результатами переможцем було обрано Amrop Ukraine. Детальна перевірка поданих компанією документів жодних порушень не виявила.

«Перш за все, вітаю переможця аукціону. Переконаний, що конкурс відбудеться найближчим часом і згідно зі всіма вимогами. Завдання перед рекрутерами є не простим, адже спиртова галузь є специфічною, а сам ДП «Укрспирт» залишався без повноправного керівника 7 років. Хочу наголосити, що перед керівником «Укрспирту» два роки тому і «Укрспирту» сьогодні стоять різні завдання, і потрібно розуміти, що зараз підприємство перебуває у процедурі приватизації, яку потрібно завершити. Вважаю, що це і буде основним завданням керівника. Нагадую, що Фонд державного майна України оголосив результати 17 аукціонів приватизації об’єктів ДП «Укрспирт», ще 4 аукціони оголошено і відбудуться найближчим часом. А це вже половина потужностей ДП «Укрспирт»», – прокоментував в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

«Ми в Amrop допомагаємо клієнтам розвиватись, залучаючи талановитих високопрофесійних керівників, в тому числі з міжнародним досвідом. Відтак сприяємо формуванню успішності компаній в довгостроковій перспективі, – зазначив керуючий партнер Amrop Ukraine Виєстурс Лієгіс. – Пишаємося тим, що за підсумками публічного та прозорого аукціону саме Amrop Ukraine довірено процес пошуку і добору кандидатів на посаду директора ДП «Укрспирт». Докладемо максимум зусиль для того, аби знайти і запропонувати клієнтові найкраще з можливих рішень».

Нагадаємо, що наприкінці минулого року Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України повідомило ДП «Укрспирт» про намір проведення конкурсу на посаду директора ДП «Укрспирт». 19 січня 2020 року на сайті ProZorro було опубліковано оголошення про проведення закупівлі Послуг професійних консультантів з добору персоналу до конкурсних відборів керівника ДП «УКРСПИРТ» з міжнародним досвідом.

Довідково:

Amrop є контекстно-орієнтованою міжнародною компанією, що надає послуги в сферах пошуку і підбору керівників вищої ланки, оцінки та підбору членів наглядових рад і консалтингу з розвитку лідерського потенціалу. Компанія об’єднує 65 офісів в 53 країнах світу та є однією з найбільших глобальних мереж незалежних партнерських компаній в сфері пошуку і підбору управлінського персоналу.

Діяльність Amrop в Україні розпочалася наприкінці 1990-х. Компанія успішно реалізувала кілька проектів для українських і міжнародних компаній в сфері телекомунікацій і споживчих товарів. В 2006 році першою з десяти найбільших компаній у сфері пошуку і підбору управлінського персоналу Amrop Ukraine відкрила офіс в Києві.

За час роботи в Україні компанія реалізувала низку проектів з пошуку керівників вищої ланки, формування та оцінки роботи наглядових рад в компаніях державного і приватного секторів України (наприклад, АТ КБ «ПРИВАТБАНК», АТ «УКРПОШТА», НЕК «УКРЕНЕРГО» та інші).

Докладну інформацію про Amrop Україна можна отримати на сайті www.amrop.ua

Дата: 24.02.2021
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок