Прес-релізи

Органолептика та суперферменти - ключові питання робочої зустрічі з литовськими колегами на Новосілківському МПД

Органолептика та  суперферменти - ключові питання   робочої  зустрічі  з литовськими колегами на Новосілківському МПД

На Новосілківському МПД відбулася робоча зустріч з литовськими колегами:   Нідетою Сулгієнє - технічним менеджером,  Кестутісом Кіреявасом -  директором з експорту    литовської компанії “Suntaq International Limited”  та Артуросом Узгалісом  -  директором Обеляйського спиртзаводу  міжнародної компанії “Marie Brizard Wine & Spirits” .

“Suntaq International Limited”  є провідним біоінженерних підприємством, що спеціалізується на розробці, виробництві і продажу промислових, кормових і харчових ферментів.   Підприємство виробляє  понад 20 видів ферментів, які використовуються в таких галузях, як тваринництво,  корми, випічка, паливний етанол і лікеро-горілчана продукція, виноробство, пивоваріня, текстиль та багато іншого. Має власне виробництво етанолу. 

Marie Brizard Wine & Spirits - група  відомих виробників  вин і спиртних напоїв, розташована  в Європі і США.  Іі  історія  розпочалася  зі створення Будинку Марі Бризар в 1755 році. 

Компанія Marie Brizard Wine & Spirits має власну дистриб'юторську мережу для збуту своєї продукції у Франції, Польщі, США, Іспанії, Литві та Бразилії і експортує свою продукцію більш ніж в сотню країн.

З нашої сторони ДП “Укрспирт” представляли Михайло Павлюк - директор Новосілківського МПД та Андрій Бабак - заступник  керівника з технічних питань. 

Мета зустрічі - обмін досвідом з виробництва спирту етилового ректифікованого та спирту “люкс” з підвищеними вимогами до органолептики.

Новосілківське МПД за результатами роботи має кращі в ДП “Укрспирт” показники з використання енергоресурсів на одиницю виробленої продукції.

Спирт з цього заводу споживає найбільший з виробників горілки  “Національна горілчана компанія”   (ТМ “Хлібний Дар”, “Козацька рада”).  

Литовські  партнери  запропонували   дослідити нові види ферментних комплексів у виробництві етанолу,  що дозволить при  оптимізації ефективності ферментів і досягти і реальної економії коштів. 

Представники литовських компаній виявили зацікавленість в експорті спирту з виробничих майданчиків ДП “Укрспирт” які відповідають вимогам з органолептики європейських горілчаних  виробників.  Рівень технологічної  культури на Новосілківсьому МПД  визнано одним з найкращих в Україні. 

Дата: 12.03.2019
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок