Прес-релізи

Оголошено про пошук рекрутерів для відбору керівника ДП «Укрспирт»

Оголошено про пошук рекрутерів для відбору керівника ДП «Укрспирт»

Сьогодні, 19 січня,  на сайті «ProZorro» опубліковано оголошення про проведення закупівлі Послуг професійних консультантів з добору персоналу до конкурсних відборів керівника ДП «УКРСПИРТ» з міжнародним досвідом.

В кінці минулого року Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України повідомило ДП «Укрспирт» про намір проведення конкурсу на посаду директора ДП «Укрспирт». У свою чергу, ДП з’ясувало всі необхідні дії для проведення такого конкурсу, зокрема, умови та строки. Відповідно до Постанови КМУ від 3 вересня 2008 р. № 777)  першим кроком конкурсу є підбір рекрутерів, які і будуть займатись відбором керівника ДП. Вся детальна інформація про вимоги до кваліфікації учасників та спосіб їх підтвердження за посиланням.

В.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун переконаний, що відкритий та прозорий конкурс на посаду керівника підприємства це - справедливе і цивілізоване рішення. «Я не змінюю своєї думки і вважаю, що проведення відкритого та публічного конкурсу на посаду директора ДП «Укрспирт» є правильним рішенням Міністерства. Ми це рішення чекали давно, десь близько року. Навіть не чекали, а сприяли його появі. Вважаю, що управляти підприємством повинен керівник, який повноцінно закріплений на посаді без приставок «тимчасовий», - коментує Сергій Блескун.

Нагадаємо, що у 2020 році відповідно до Закону Президента України № 318-ІХ  взято курс на демонополізацію спиртової галузі та приватизацію ДП «Укрспирт».  З 1 липня 2020 року ДП «Укрспирт» більше не являється монополістом на ринку і ліцензії на оптову торгівлю спиртом можуть отримати інші заводи. Станом на 19 січня Фонд державного майна України оголосив про результати проведення 18 аукціонів на об’єкти ДП «Укрспирт». Загальна сума надходжень у бюджет країни вже перевищила мільярд гривень. 

 

Дата: 19.01.2021
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок