Прес-релізи

Оголошено перший аукціон з продажу об'єктів ДП “Укрспирт”

Оголошено перший аукціон з продажу об'єктів ДП “Укрспирт”

15 вересня 2020 року Фонд державного майна України оголосив про проведення першого аукціону об’єктів спиртової галузі - Немирівського МПД (об’єкт ДП “Укрспирт”), який відбудеться 15 жовтня 2020 року. Йдеться на сайті Фонду.

Немирівське МПД виставлено на приватизаційний аукціон першим з переліку об’єктів ДП “Укрспирт”, відповідно, цей актив стане першим приватним спиртовим заводом в Україні.

Детальну інформацію про цей об’єкт можна отримати за посиланням.

Таким чином, розпочато масштабну програму з приватизації підприємств спиртової галузі, метою якої є виконання розробленого за ухваленого за ініціативи Президента України Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального», що демонополізує галузь виробництва спирту та створює новий ринок з рівними правилами для всіх учасників.

Варто зазначити, що відповідно до чинного законодавства, єдиною можливістю стати учасником ринку виробництва спирту в Україні до 1 липня 2021 року - є придбання об’єкту спиртової галузі.

З інформацією про приватизацію об’єктів спиртової галузі можна ознайомитися на спеціальній сторінці сайту посиланням.

 

Дата: 15.09.2020
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок