Прес-релізи

«Національний продукт» - якість гарантована державою.

ДП «Укрспирт» офіційно відкрило мережу магазинів вітчизняної алкогольної продукції «Національний продукт» .

Це відбулося згідно затвердженого стратегічного плану розвитку підприємства.

Заходи з нагоди відкриття відбулися у місті Києві, у торгівельному центрі «Мега Сіті», Харківське шосе, 19.

У цей день відбулося відкриття ще 4 магазинів мережі «Національний продукт» за адресами: Стеценка,19, Єреванська, 9, Кудряшова, 18а, Микільсько - Слобідська 2в. Найближчим часом підприємство планує розширити мережу магазинів по всій Україні.

ДП «Укрспирт» протягом 2017 - 2018 року відновило потужності з виробництва власної горілки найвищоі якості. З грудня 2017 року українська державна горілка експортується до Німеччини.

Наша мета-повернути довіру до вітчизняних брендів, надати покупцеві якість гарантовану державою.

В магазинах «Національний продукт» буде представлена продукція понад 150 вітчизняних брендів гарантованої найвищої якості, у тому числі, власного виробництва Луцького МПД.

Юрій Лучечко, Т.В.О. Директора ДП "УКРСПИРТ"

Ці послідовні кроки, які ми здійснюємо  з вересня 2017  року, говорить про те,що  підприємство, показує  хорошу динаміку до зростання і популяризаціі вітчизняних торгових марок і відновлення довіри до державного підприємства.  Це наша ініціатива, яка сьогодні покликана за слоганом "купуй українське", це наш вклад у розвиток української промисловості.

Олексій Дорошенко, Генеральний директор Асоціації постачальників торгівельних мереж зазначив, що це неординарна новина, коли така консервативна компанія як «Укрспирт» виходить з цікавою пропозицією на ринок:

«Держава повинна стимулювати перш за все продаж і сплату податків та акцизу української продукції.»

Юрій Лучечко, Т.В.О. Директора

ДП «Укрспирт": « Наша мета-популяризиція українського продукту на внутрішньому ринку та за межами країни.Наразі на експорт до Німеччини відправлена третя партія горілки.планується також вихід на британський ринок.

 

Дата: 03.08.2018
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок