Прес-релізи

Коментар в.о. директора ДП «Укрспирт» Юрія Лучечка щодо ліквідації підпільного заводу по виготовленню та реалізації контрафакту

Коментар в.о. директора ДП «Укрспирт» Юрія Лучечка щодо ліквідації підпільного заводу по виготовленню та реалізації контрафакту

В.о. директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко«Чергова «знахідка» співробітників Нацполіції вкотре підтверджує необхідність більш суворого контролю діяльності роздрібних мереж, що торгують алкоголем. Адже такі «виробництва»  по всій території України правоохоронці знаходять постійно, а особливо в містах, що знаходяться на кордоні з іншими державами. Скільки ще має постраждати наших громадян перш ніж цю проблему буде вирішено раз і назавжди?

Необхідна система електронних акцизних марок, щоб кожен покупець був упевнений у тому що за товар він купує, щоб була можливість особисто пересвідчитися у його якості. Це потрібно забезпечити на законодавчому рівні. Ми будемо рекомендувати законодавцям такі іниціативи.

Тільки злагоджені дії і системний контроль зможуть допомогти подолати проблему з сурогатом».  

Як повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України:

Працівники обласного управління захисту економіки Нацполіції, слідчого відділу поліції та фіскальної служби вилучили 72 тонни спирту. Окрім цього, у Києві поліцейські припинили діяльність підпільного цеху з виробництва фальсифікованої алкогольної продукції.

Правоохоронці встановили, що в області функціонує підпільний завод по виготовленню та реалізації алкогольної продукції. Знаходиться виробництво на території одного з колишніх заводів. Як було з’ясовано, підприємство, що організувало підпільний бізнес, не має відповідної ліцензій на даний вид діяльності.

В межах кримінального провадження, оперативники Управління захисту економіки в Київській області Нацполіції, слідчі Васильківського відділу поліції та працівники Головного управління ДФС в Київській області провели санкціонований обшук на території підпільного виробництва. Правоохоронці вилучили 72 тонни спиртової речовини.

У Києві поліцейські також виявили підпільне виробництво фальсифікованої алкогольної продукції. Цех знаходився на території промзони у Дарницькому районі.

Виробництво знаходилося на першому поверсі напівзруйнованої двоповерхової нежитлової будівлі. Воду, як один із компонентів фальсифікованої продукції, незаконно видобували зі свердловини. Виготовляли горілку під торговими марками відомих українських та світових брендів. Готовий до продажу фальсифікат реалізовували через мережу «своїх» торгівельних точок.

На підставі ухвали суду оперативники Управління захисту економіки в місті Києві Нацполіції та слідчі прокуратури м. Києва провели обшук. Правоохоронці вилучили понад 2,4 тонни фальсифікату.

 

 

Дата: 05.12.2017
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок