Прес-релізи

Китайська компанія допоможе в модернізації виробництва на Сторонибабському та Вузлівському МПД.

Китайська компанія допоможе в модернізації виробництва на Сторонибабському та Вузлівському МПД.

“Виходимо на фінішну пряму з укладання інвестиційного договору з Китайською компанією CHINA NORTH VEHICLE CORPORATION (Norinco)“ про це повідомив Начальник управління комерційної політики ДП “Укрспирт” Микола Черхавий.

“Нами разом з китайськими фахівцями проведено повний технічний аудит Сторонибабського та Вузлівського МПД, сформовані пропозиції щодо встановлення обладнання з виробництва нових видів продукції. Це був складний та тривалий процес, зроблено величезний обсяг роботи з обох сторін” додав він.

На цих майданчиках планується виготовляти високопротеїнові кормові добавки та скраплений діоксид вуглецю харчового рівня очистки.  Обсяг інвестицій у разі укладання угоди сягне 150 млн. грн., фактично будуть застосовані технології безвідходного виробництва, що в свою чергу дозволить знизити собівартості готової продукції, та зробить її конкурентною на зовнішніх ринках, в першу чергу Європи. Це значно капіталізує активи підприємства. Держава отримує сучасне високотехологічне виробництво групи товарів що користуються попитом не лише в Україні.

Нагадаємо що 10 вересня 2018 року відбулося підписання Меморандому про співпрацю (Протоколу про наміри) між ДП «УКРСПИРТ», Державною інноваційно фінансово-кредитною установою та Китайською компанією Norinco з приводу модернізації виробничих майданчиків підприємства.

Компанія  Norinco спеціалізується на комплексних інженерно-технічних рішеннях для машинобудівництва та переробної галузі.

«Укрспирт» у березні 2019 року погодив з Мінагрополітики стратегічний план на 2019-2023 роки, який передбачає інвестиції в розмірі 1,53 млрд грн.

Дата: 21.08.2019
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок