Прес-релізи

Керівник ДП «Укрспирт» окреслив нові напрямки розвитку спиртової галузі

Участь у Міжнародній агропромисловій виставці «EuroAGRO» та зустріч із трудовим колективом Сторонибабського МПД - такими є результати візиту керівника ДП «Укрспирт» Юрія Лучечко на Львівщину 28 листопада.

Також плануються зустрічі із виробниками сільськогосподаської продукції регіону, керівниками місцевих адміністрацій обговорення проблем галузі та шляхів їх вирішення.

Юрій Лучечко:  «Попри непросту ситуацію в економіці, державному підприємству, до складу якого входить 41 спиртових заводів, вдається триматися “на плаву” завдяки активним пошукам нових ринків збуту і випуску нових видів продукції.»

Перший пункт  робочої поїздки  - Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO» у Львові - уже традиційний захід за участі польських партнерів. Це можливість  ознайомитись з європейським досвідом, зав'язати партнерські стосунки та показати власну продукцію.

Відкриття виставки відбулося за участі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової, Генерального консула Республіки Польща у Львові Рафала Вольські, першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського.

 

 

 

Дата: 28.11.2017
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок