Прес-релізи

Кабінет Міністрів України: Розпочато приватизацію спиртової галузі

Кабінет Міністрів України: Розпочато приватизацію спиртової галузі

15 вересня в електронну торгову систему Прозорро Продажі виставлено перший лот в рамках масштабної програми з приватизації підприємств спиртової галузі - Немирівський спиртзавод. Проведення аукціону заплановано на 15 жовтня 2020 року.

“Приватизація та детінізація спиртової галузі України - це одне з ключових завдань Уряду. Ми повинні зробити цю галузь конкурентною та ефективною, забезпечити рівні і прозорі умови. В результаті матимемо - збільшення надходжень до бюджету, робочі місця, зростання доходів працівників”, - зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Нагадаємо, 12 серпня 2020 року була затверджена Програма реформування та розвитку спиртової галузі на 2020-2023 роки, яка передбачає покроковий план дій з демонополізації ринку на найближчі 3 роки.

Наразі Мінекономіки та ФДМУ проводять підготовку до приватизації ДП «Укрспирт», що включає 41 об’єкт, зокрема 10 вже включені до переліку приватизації та опубліковані на Privatization.gov.ua. Стартова ціна аукціонів визначається за результатами інвентаризації.

З інформацією про приватизацію об’єктів спиртової галузі можна ознайомитися на спеціальній сторінці сайту privatization.gov.ua за посиланням.

Дата: 16.09.2020 Источник: kmu.gov.ua
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок