Прес-релізи

Юрій Лучечко: Ринок Китаю може відкрити нам безмежні можливості.

7-9 листопада представники ДП «УКРСПИРТ» взяли участь в  українсько - китайському бізнес форумі у Пекіні.

Відкрив форум Перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Іванович Кубів з пані Гао Янь, яка очолює Китайську Раду сприяння міжнародній торгівлі.

У рамках  форуму були обговорені питання зони вільної торгівлі між Україною та Китайською Народною Республікою. Спікери форуму зосередили обговорення на розширенні торговельно-економічної співпраці Україна-Китай, як у межах наявних можливостей, так і створення нових інструментів. Також були обговорені питання інвестицій в Україну та підписаний Меморандум про співпрацю між Китайською Палатою міжнародної торгівлі (CCPIT) та Торгово-промисловою палатою України.

На форумі також були присутні: Посол України в Китайській Народній Республіці Дьомін Олег Олексійович та представники Посольства України в Китайській Народній Республіці, представники Українсько-Китайської Промислово - Торгівельної Асоціації та інші.

У рамках форуму у Пекіні ДП «УКРСПИРТ» провело  ряд зустрічей з потенційними бізнес партнерами такими як Cofco Biocemiсal, Beijing Huafu Engineering Co., LTD, Bailian Group та інші під час яких компанії обмінялися досвідом та проговорили подальші кроки співробітництва.

ДП “УКРСПИРТ” підготувало презентацію та відеоролик  китайською мовою.

Юрій Лучечко:

“Ринок Китаю може відкрити нам безмежні можливості, адже це друга у світі економіка,  що динамічно розвивається. “

Керівництво ДП «УКРСПИРТ» висловлює щиру подяку Посольству України у Китайській Народній Республіці, Торгово-промисловій палаті України, Міністерству аграрної політики та продовольства України та Міністерству економічного розвитку і торгівлі України за організацію ділового візиту та сприяння у проведенні ділових зустрічей ДП «УКРСПИРТ».

Дата: 12.11.2018
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок