Прес-релізи

Юрій Лучечко: “Дякую трудовому колективу та профспілці ДП “Укрспирт” “

Юрій Лучечко: “Дякую трудовому колективу та профспілці ДП “Укрспирт” “

Т.в.о. керівника ДП “Укрспирт” (09.2017 -10.2019) Юрій Лучечко подякував трудовому колективу і профспілці за надану довіру в складні для країни і підприємства часи очолювати флагман спиртової галузі.

Юрій Лучечко: 

“Дякую трудовому колективу та профспілці ДП “Укрспирт” за надану довіру в складні для країни і підприємства часи очолювати флагман спиртової галузі, який постійно намагалися знищити зацікавлені в тіньовому обігу спирту ділки.

Окремо хочу подякувати справжнім державникам - урядовцям і депутатам, що підтримували наші законодавчі ініціативи, спрямовані на покращення діяльності підприємств спиртової галузі.

Ми отримали підприємство після низьки скандалів, постійної зміни керівництва, з величезними боргами і соціальною напругою, на межі зупинки виробництва та звільнення людей.

Завдяки розробленої Стратегії розвитку спиртової галузі не лише вийшли на прибутковість, платили без затримок заробітну плату на всіх виробничих майданчиках, позбулися третини штучних боргів створених “папередніками”.

Здійснили справжню електронну трансформацію - запровадили сучасні сервіси про які зараз багато говорять в Уряді, а саме автоматизували бухгалерський, управлінський облік, електронний документообіг та електронний облік обігу спирту.

Запровадили на підприємстві систему електронних закупівель “Prozorro” та “SmartTender”, купували газ на біржі по ціні дешевшій від “Нафтогазу”, модернізували виробництва, шукали нових партнерів, інвесторів та нові ринки збуту.

Ми запропонували Стратегію приватизації галузі за якою робочі місця будуть збережені, а галузі отримає друге дихання за рахунок виробництва альтернативних видів палива та вивільнення від штучних боргів та заводів на яких неможливо відновити виробництво.

Запропонована “демонополізація” знищить галузь, призведе до зупинки виробництва, боргів по зарплаті та звільнення людей. Ми чітко пам’ятаємо наслідки такої турбоприватизації для цукрової галузі. Сподіваюся, що урядовцям вистачить розуму вчасно зупинити ці процеси та дослухатися до думки фахівців, а ні товстих гаманців.

Повертаюся до роботи у профспілку, щоб і надалі захищати наше право на працю в Україні. Як казав великий Український пророк Тарас Шевченко “Борітеся — поборете!
Вам Бог помагає!

Дата: 31.10.2019
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок