Прес-релізи

Юрій Лучечко: «Україна має скористатися досвідом США з виробництва біопалива»

Юрій Лучечко: «Україна має скористатися досвідом США  з виробництва біопалива»

4 травня 2019 року менеджмент ДП «УКРСПИРТ» з робочим візитом відвідав завод з виробництва біопалива та DDG «Marquis Energy» у Чикаго. Представниками зі сторони США були: Генеральний директор Марк Маркус, віце-президент Том Маркус та Директор з розвитку бізнесу Барт Піпер.

Завод «Marquis Energy» - лідер  з виробництва біопалива у США. Компанія спеціалізується на виробництві біоетанолу, DDG та виробництві кукурудзяної олії. За підсумками зустрічі американські колеги запропонували допомогу у модернізації виробничих майданчиків ДП «УКРСПИРТ».

За словами т.в.о. директора ДП «УКРСПИРТ» Юрія Лучечка, така співпраця стане пілотним проектом, який у подальшому допоможе технологічно перезавантажити всю спиртову галузь країни та диверсифікувати продукцію підприємства.Також Юрій Лучечко подякував американським колегам за довіру та інтерес до вітчизняної спиртової галузі.

Підприємство висловлює велику подяку за організацію цього візиту Консульству України у Чикаго, а також віце-консулу Євгенію Дроботу за організацію візиту на завод з виробництва етанолу.

Дата: 10.05.2019
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок