Прес-релізи

Хеловін вдався!

Хеловін  вдався!

56 місце ДП «Укрспирт» у російському санкційному списку це визнання.

56 місце ДП «Укрспирт» у російському санкційному списку це визнання нашої стратегії на диверсифікацію виробництва, ініціатив з провадження обов`язкової високооктанової, органічної добавки-біоетанол, яка частково зменшить імпортозалежність від російських нафотопродуктів та конкурентно-спроможності Української економіки.

Юридичною командою підприємства вже підготовлено і подано до Верховній Раді України відповідний законопроект № 7348 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку сфери виробництва рідкого палива з біомаси та впровадження критеріїв сталості рідкого палива з біомаси та біогазу, призначеного для використання в галузі транспорту”.

ДП «Укрспирт» лобіює створення украінського паливного продукту,який зменшить залежність від імпорту російських нафтопродуктів в Україні.

З вересня 2017 року,приходом нової команди припинено будь-які контакти з РФ, ДП “Укрспирт” не постачає власної продукції до Російської Федерації та не споживає її сировину і комплектуючі у виробництві. До модернізації підприємства ми залучаємо вітчизняні, австрійські та китайські інжинирінгові компанії. 
Головними напрямками нашої діяльності є внутрішній споживчий ринок, та експорт до Польщі, Туреччини, Німеччини та Азербайджану.

На жаль, не всі учасники лікеро- горілчаного ринку, особливо горілчані компанії відомі бренди дотримуються такої стратегії та продовжують виробництво і продаж лікеро-горілчаної продукції в Російській Федерації та на окупованих територіях, сплачують там акцизи, податки та підтримують ворожу агресію.

Звертаємось до всіх учасників ринку, негайно зупинити виробництво та продаж лікеро-горілчаної в Російський Федерації та на окупованих територіях.

www.unian.ua

Керівництво ДП «Укрспирт» і весь трудовий колектив засуджує  агресію Російської Федерації проти України   і вважає її країною агресором,  а також чекає  від всіх наших партнерів офіційноі заяви  з цього приводу.

Дата: 01.11.2018
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок