Прес-релізи

Голова профспілки та в.о. директора ДП «Укрспирт» визначили спільні кроки у напрямку демонополізації спиртової галузі

Голова профспілки та в.о. директора  ДП «Укрспирт»  визначили спільні кроки у напрямку демонополізації спиртової галузі

Вчора, 15 січня, Голова об'єднаної організації профспілки працівників АПК в ДП “Укрспирт” Віталій Сосницький та в.о. голови ДП “Укрспирт” Сергій Блескун обговорили співпрацю під час процедури демонополізації спиртової галузі та визначили спільні кроки для захисту працівників у майбутньому. 

Було вирішено, що після затвердження дорожньої карти приватизації, відбудеться  зустріч керівництва ДП “Укрспирт” з профспілковим активом, де обговорять всі гострі питання.  Також на заводах будуть проведені дні відкритих дверей, тобто, будуть визначені дні, коли потенційні інвестори зможуть самостійно оглянути виробництва та поспілкуватись з колективами.

«Спиртова галузь України стоїть на порозі визначних змін і профспілка не стоїть осторонь. Найближчим часом ми зберемо профспілковий актив та обговоримо питання, які нас цікавлять. Окрім того, ми вважаємо доцільним провести дні відкритих дверей, щоб поговорити з колективами та наочно продемонструвати діяльність заводів. Зміни іноді лякають, адже люди тривалий час працювали на державу, а скоро матимуть справу із бізнесом.

Однак усі ми розуміємо, що для розвитку галузі ці зміни необхідні. Для нас, як для профспілки, важливо, щоб були збережені робочі місця, щоб люди працювали у комфортних умовах та отримували гідну зарплату. В останні місяці у ДП «Укрспирт» запрацювало значно більше заводів, обороти виробництва збільшуються. У січні, за заявками, реалізація спирту буде у два рази більша, аніж торік у цей місяць. Це позитивні зрушення, які напряму відображаються на працівниках», — заявив Віталій Сосницький.

Голова профспілки зазначив, що має сподівання на те, що приватний власник допоможе вдосконалити технології на заводах та забезпечить працівників стабільною роботою.

«Я впевнений, що приватний інвестор зацікавлений у тому, щоб у нього на виробництві працювали професіонали, люди, які вже знають технологію та усі нюанси роботи заводів. А ще приватний інвестор — це інвестиції, новітні технології та розвиток галузі загалом», — підкреслив в. о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

Детальніша інформація та графік днів відкритих дверей буде опубліковано на сайті ДП “Укрспирт” наступного місяця. 

Нагадаємо, законопроект про демонополізацію спиртової галузі прийнято: з 1 липня 2020 року буде скасована державна монополія на виробництво спирту.

 

Дата: 16.01.2020
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок