Прес-релізи

ФДМУ оголосив результати приватизації третого спиртового об'єкта: ціна зросла на понад 33 млн грн від стартової

ФДМУ оголосив результати приватизації третого спиртового об'єкта: ціна зросла на понад 33 млн грн від стартової

22 жовтня 2020 року успішно відбувся приватизаційний аукціон Овечацького місця провадження діяльності та зберігання спирту, ціна за який зросла зі стартових 19 838 823 грн до 53 000 100 грн. Повідомляє Фонд державного майна України.

На відкритих конкурентних торгах онлайн змагалися п’ять учасників аукціону. Це вже третій за рахунком успішний аукціон з приватизації об’єктів ДП «Укрспирт», які відбуваються в рамках демонополізації спиртової галузі. Разом з правом власності на Овечацьке МПД, новий власник матиме можливість отримати ліцензію на виробництво спирту.

З детальною інформацією про процес приватизації об’єктів спиртової галузі можна ознайомитися на спеціальній сторінці за посиланням:privatization.gov.ua

Нагадуємо, що 20 жовтня 2020 року ФДМУ оголосив результати  приватизації  другого аукціону спиртової галузі -  Артемівського місця провадження діяльності та зберігання спирту з переліку об’єктів ДП “Укрспирт”.  Ціна об’єкту становила 29 662 117 грн, і внаслідок відкритих і конкурентних торгів між учасниками на онлайн аукціоні зросла на 68,6%, до 50 млн грн. 

15 жовтня 2020 року ФДМУ оголосив результати  приватизації  першого аукціону спиртової галузі -  Немирівського місця провадження діяльності та зберігання спирту з переліку об’єктів ДП “Укрспирт”.  Ціна об’єкту зросла на понад 5 млн. грн і зросла до 55 млн грн. 

Дата: 22.10.2020
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок