Прес-релізи

ДП “УКРСПИРТ” застерігає українців від купівлі неякісного алкоголю в інтернет-мережі та сумнівних точках продажу.

Наближаються свята. ДП “УКРСПИРТ” застерігає українців від купівлі неякісного алкоголю в інтернет-мережі та сумнівних точках продажу.

Така “продукція” може продаватись у дрібних “розливайках” у спальних районах та віддалених житлових комплексах навіть у “тетрапаках” по ціні за півлітра горілки значно нижчий, ніж встановлена державою індикативна ціна – 89 грн. 90 коп за пляшку.

19 грудня 2018 року т.в.о. директора ДП «УКРСПИРТ» Юрій Лучечко разом з журналістами ТРК «Україна» дослідили одну з таких нелегальних точок продажу, про що сповістили правоохоронні органи України.

Юрій Лучечко зазначив: “По-перше, треба купувати алкоголь у фірмових супермаркетах або спеціалізованих магазинах, які цінують свій імідж та довіру покупців та утримуватися від купівлі алкоголю у сумнівних точках, “наливайках” або інтернет-мережі.

ДП “УКРСПИРТ” відкрило мережу державних магазинів алкогольної продукції “Національний продукт”, де представлений високоякісний алкоголь, вироблений в Україні.

Також, ДП “УКРСПИРТ” з 2017 року виготовляє на Луцькому МПД  державну горілку високої якості -  ТМ “Старожитня”, “ТМ Наша Воля” та горілку преміум якості ТМ “Український дух”.

ДП «УКРСПИРТ» виготовляє спирт найвищої якості - “Пшенична сльоза”, який купують відомі українські та світові горілчані бренди. Тому, треба довіряти вітчизняному виробнику.Ми впевнені в якості нашої продукції, бо це якість гарантована державою.

Юридична команда ДП «УКРСПИРТ» готує пропозиції щодо змін до законодавства для запровадження електронної акцизної марки-унікального коду походження лікеро-горілчаної продукції або спирту та планує запровадити такий  пілотний проект на власному виробництві.

У разі запровадження такої ініціативи кожен покупець може бути інспектором з якості та самостійно визначити походження товару і його якість за допомогою мобільних додатків у телефоні.

Бережіть своє здоров’я, не вживайте надмірно алкоголь та купуйте лікеро-горілчану продукцію у надійних продавців”.

Дата: 20.12.2018
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок