Прес-релізи

ДП “УКРСПИРТ” ПРЕДСТАВИЛО НОВУ ГОРІЛКУ В КИТАЇ

ДП “УКРСПИРТ” ПРЕДСТАВИЛО НОВУ  ГОРІЛКУ В КИТАЇ

З 5-10 листопада у рамках урядової делегації представники ДП «УКРСПИРТ» взяли участь у міжнародній експортно-імпортній виставці  China International Import Expo 2018 у Шанхаї, де було представлено Національний стенд України.

China International Import Expo 2018 (CIIE 2018) -  щорічна всесвітня економічна виставка, яка була заснована у 1851 році в Лондоні.

У відкритті експозиції брали участь зі  130 країн та регіонів, понад 80 національних  стендів і офіційних делегацій , міжнародних оптових покупців   та інвесторів, а також понад 300 тисяч відвідувачів.

Для України та українського бізнесу - це можливість представити експортний, інвестиційний та туристичний потенціал, унікальні продукти та послуги.

Виставка відкриває широке коло можливостей, адже Китай у наступні п’ять років планує імпортувати продуктів та послуг на понад $10 трлн.

ДП «УКРСПИРТ» відкрило перспективи міжнародного партнерства та виходу на китайській ринок з COFCO Biocemical Marketing Corporation та іншими.

ДП «УКРСПИРТ»  було представлено  на окремому стенді разом з іншими передовими компаніями агропромислового комплексу. Підприємство презентувало нову продукцію, зокрема,  відвідувачі мали можливість ознайомитись з преміум брендом - горілкою “UKRAINIAN SPIRIT”.

Перший віце-прем’єр міністр України-міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів відзначив стенд   підприємства та високий рівень підготовки ДП «УКРСПИРТ» до участі у CIIE 2018.

Стенд ДП «УКРСПИРТ» також відвідали народні депутати України  Михайло Хміль, Олександр Данченко та заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.

Дата: 12.11.2018
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок