Прес-релізи

ДП “Укрспирт” оголошує конкурс інвестиційних пропозицій для модернізації Немирівського МПД.

ДП “Укрспирт” оголошує конкурс інвестиційних пропозицій для модернізації Немирівського МПД.

ДП “Укрспирт” оголошує конкурс інвестиційних пропозицій з модернізації Немирівського МПД для переведення його на виробництво біоетанолу, технічних рідин та спиртовмісних сумішей . 

Детальніше про  інвестиційні плани підприємства і потреби у модернізації обладнання можна дізнатися на  сайті ДП “Укрспирт” у розділі інвестиції.

В рамках даної пропозиції розглядається можливість залучення коштів на виробництво  біоетанолу потужністю до 9000 дал на добу, виготовлення високопротеїнової добавки  (аналог DDG) 73 тон на рік,  загальна інвестиційна вартість проекту 108,36 млн. грн., очікуємий рівень прибутку  65,42 млн. грн., окупність проекту має коефіцієнт 1,66 . 

Немирівське  МПД вже сьогодні  - має кваліфікований трудовий колектив,  виробниче обладнання  потужністю  6000 дал на добу. Підприємство забезпечено енергоресурсами та можливістю здійснювати виробничу діяльність. На виробничому майданчику повністю відновлена мазутна схема опалення. Виробниче обладнання знаходиться  у робочому стані.

Прохання звертатися та  надсилати пропозиції на  електронну адресу: M.cherkhavyj@ukrspirt.com  ( Черхавий Микола Романович Начальник управління комерційної політики ) 

Дата: 11.03.2019
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок