Прес-релізи

ДП “Укрспирт” вітає ідею впровадження електронної акцизної марки.

ДП “Укрспирт”  вітає ідею  впровадження  електронної акцизної марки.

Т. в. о. директора ДП “Укрспирт” Юрій Лучечко : “ДП “Укрспирт” вітає ідею впровадження електронної акцизної марки. Дуже приємно що Уряд відкликається на наші ініціативи.
Те що ДФС планує запустити автоматизовану систему контролю за обігом підакцизних товарів та електронну акцизну марку - означає що держава буде посилювати боротьбу з контрафактом”. 

Вже з липня 2019 року, на наших заводах, що виробляють спирт буде встановлений електронний облік.
Нагадаємо, що в прийнятих змінах до податкового кодексу узгоджено заходи контролю за обігом спирту, що передбачає, поширення системи електронного адміністрування реалізації пального (СЕАРП) на обіг спирту в Україні. Дана система контролю вже успішно функціонує на ринку обігу палива в Україні. 
На наших виробничих майданчиках ми гарантуємо контроль зберігання та обігу спирту і високу якість готової продукції.

Але ісчнуючий нелегальний ринок обігу спирту, “фірми”, що його виробляють під виглядом омивачів або експортують під кодом інших спиртомісних рідин не дають нормально працювати не лише ДП “Укрспирт”, а й вітчизняним виробникам горілки. 

ДП “Укрспирт” генерує 700 млн. акцизного податку щомісяця і розраховує, що бюджет отримає від впровадження додаткові сотні мільйонів щомісяця і мінімізує вплив діяльності ділків тіньового ринку. 

Дата: 13.12.2018
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок