Прес-релізи

ДП «Укрспирт» здійснює оптимізацію процесів господарської діяльності

ДП «Укрспирт» здійснює оптимізацію процесів господарської діяльності

У 2020 році відповідно до Закону Президента України № 318-ІХ розпочалась приватизація ДП «Укрспирт». У зв’язку з цим здійснюється низка робіт з оптимізації не лише потужностей, а й апарату головного управління ДП «Укрспирт».

Нагадаємо, що у 2020 році Фонд державного майна України оголосив про результати проведення приватизації вже 18 об’єктів ДП «Укрспирт». І загальна сума надходжень у бюджет країни вже перевищила мільярд гривень. Ця робота буде продовжена і цього року.

Поряд з цим, підприємство працює над оптимізацією та раціоналізацією затрат апарату управління ДП «Укрспирт», серед яких і зменшення площі офісу. Вся документація ДП за попередні роки бережно упакована та знаходиться в архівах. А процес приватизації триває планово та відповідно заявленій стратегії. Тож працюємо далі.     

Довідково. У 2020 році відповідно до Закону Президента України № 318-ІХ  взято курс на демонополізацію спиртової галузі та приватизацію ДП «Укрспирт».  З 1 липня 2020 року ДП «Укрспирт» більше не являється монополістом на ринку і ліцензії на оптову торгівлю спиртом можуть отримати інші заводи. Станом на січень 2021 року Фонд державного майна України оголосив про результати проведення 18 аукціонів на об’єкти ДП «Укрспирт». Загальна сума надходжень у бюджет країни вже перевищила мільярд гривень. 

Дата: 21.01.2021
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок