Прес-релізи

ДП «Укрспирт» виповнилось 11 років!

ДП «Укрспирт» виповнилось 11 років!

Ще минулого року  підприємство святкувало 10-річчя з 41 МПД, а сьогодні святкує 11 років вже з 16 МПД.

За 11 років існування Укрспирту були різні періоди, але 2020 рік став переломним - роком підготовки до приватизації та рекордних фінансових показників. Сьогодні підприємству стає працювати все важче. Чому?

Приватизація - це складний процес, який вимагає значних додаткових витрат. Найважливіше це - оптимізація кількості працівників. До слова, частина з них вже працевлаштовані у приватних власників.  Окрім цього, підприємство вже рік працює в конкурентних умовах з іншими заводами, які більш гнучкіше поводяться на ринку, тому спостерігається відхід наших клієнтів. Також зараз не сама найкраща економіка з точки зору вартості зерна та газу.

При цьому, я б хотів виділити дві дуже важливі речі:

  • Всі соціальні гарантії Укрспирт виплачував своїм працівникам і надалі буде виплачувати!
  • Укрспирт не залишиться з боргами!

Підприємство та Міністерство розвитку економіки забезпечать виконання цих двох умов. Я б хотів, щоб про це знали всі.

Попри не саму просту економічну ситуацію ДП «Укрспирт» діє як єдине ціле і хоче закінчити приватизацію. Тут важлива позиція Державного фонду майна України і керівництва Міністерства економіки, які підтримали приватизацію, яку розпочав у 2019 році Президент України. Якщо ще десь є сили, які хочуть зупинити ці процеси, хочу сказати, що ви лише стимулюєте нашу роботу.

Сьогодні побажаю, щоб 12 років «Укрспирт» зустрів в дружній компанії наших працівників, які вже будуть працювати на приватних заводах, та згадуватимуть сьогоднішні процеси з приємною ностальгією ) Бо зміни - це завжди можливості!

В.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун

Дата: 28.07.2021
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок