Прес-релізи

ДП «Укрспирт» виготовлятиме дезінфікуючий засіб для виробництва антисептиків

ДП «Укрспирт» виготовлятиме дезінфікуючий засіб для виробництва антисептиків

Верховна Рада проголосувала за законопроект №3275, який, серед іншого, дозволяє виготовляти дезінфікуючий засіб (сировину для антисептиків) на базі заводів ДП «Укрспирт». Під ці потреби працюватимуть додаткові заводи підприємства. За цей законопроект проголосували 312 депутатів.  

«Сьогодні депутати проголосували за зміни у законодавство, які дозволяють закласти ціну на спирт без акцизу у виробництво дезінфікуючого засобу для антисептиків. До 30 квітня ДП “Укрспирт” виготовлятиме дезінфікуючий засіб відразу на базі своїх заводів.

Процедура така: вітчизняні виробники надають нам тару, ми виробляємо спирт, проводимо його денатурацію та виготовляємо дезінфікуючий засіб (за затвердженою рецептурою). Увесь процес відбувається під наглядом працівників Державної податкової служби», - повідомив в.о. голови ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

Зазначимо, йдеться про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)». Зокрема, законопроект передбачає тимчасове спрощення виробництва продукції, необхідної для протидії поширенню коронавірусу COVID-19.

 

Дата: 30.03.2020
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок