Прес-релізи

ДП «Укрспирт» представив свою продукцію на виставці «АГРО-2020»

ДП «Укрспирт» представив свою продукцію на виставці «АГРО-2020»

Виставка «АГРО-2020» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі. Вона надає можливість для співпраці з країнами-лідерами світового аграрного сектору, а також є унікальним майданчиком для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

У цьому році участь захід відбувається 11-14 серпня і беруть участь 729 країн із 5 країн світу. Одним з таких відомих українських виробників є ДП "Укрспирт ". На «АГРО–2020» представлена продукція підприємства в широкому асортименті.

Працівники ДП «Укрспирт» з задоволенням розповідають відвідувачам про технології виробництва та звичайно процедуру приватизації.

Відвідали стенд підприємства Голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко та його заступник Тарас Висоцький.

Нагадаємо, Закон Президента України  Володимира Зеленського «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» щодо лібералізації діяльності у сфері виробництва та обігу спирту етилового № 318-ІХ  1 липня, увійшов у дію. Проведена підготовча робота. І Фонд державного майна України заявив про готовність розпочати процес приватизації об'єктів ДП «Укрспирт».

 

Дата: 12.08.2020
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок