Прес-релізи

ДП «Укрспирт» поставив майже 300 тисяч літрів сировини для виробництва антисептиків українським виробникам

ДП «Укрспирт» поставив майже 300 тисяч літрів сировини для виробництва антисептиків українським виробникам

Минулого тижня ДП «Укрспирт» поставив майже 300 тисяч літрів дезінфекційного засобу українським виробникам. Це стало можливим завдяки запровадженій процедурі виготовлення сировини для антисептиків на базі заводів ДП «Укрспирту», яка була прийнята парламентом та підписана президентом. Набрала чинності 2 квітня.

«Раніше ДП “Укрспирт” не виготовляло сировину для антисептиків. Законодавці затвердили таке нововведення минулого тижня у межах боротьби із коронавірусом. За короткий термін ми поставили вже близько 300 тисяч літрів дезінфекційного засобу виробникам антисептиків. Зараз у нас підписані відповідні договори з 32 українськими компаніями. Постачання сировини для антисептиків з заводів відбуваються 7 днів на тиждень під пильним наглядом податківців. Нагадаю, що акциз на спирт для виготовлення дезінфекційного засобу було скасовано», — зазначив в.о. голови ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

Також він додав, що для підприємства пріоритетом на квітень є саме співпраця з виробниками антисептиків та медичними установами, а пізніше — всі інші напрямки. “До слова, всі наші працівники забезпечені масками та іншими необхідними засобами на всіх МПД. Це питання у мене на щоденному контролі”, - наголосив Блескун.

Зазначимо, згідно з внесеними змінами до законодавства, ДП «Укрспирт» виготовлятиме дезінфікуючий засіб на базі своїх заводів до 30 квітня включно. ДП «Укрспирт» постачає сировину виробникам антисептиків, які раніше вже працювали з ритейлерами на українському ринку (компаніями, що займаються роздрібним продажем товарів) та в яких є відповідні виробничі плани для виготовлення антисептиків різних об'ємів.

Нагадаємо, відповідні зміни до законодавства були підготовлені ДП «Укрспирт» у співпраці з Кабінетом Міністрів та низкою народних депутатів у середині березня. У понеділок, 30 березня, Верховна Рада проголосувала за законопроєкт №3275, який, серед іншого, дозволяє виготовляти дезінфікуючий засіб (сировину для антисептиків) на базі заводів ДП «Укрспирт». За цей законопроєкт проголосували 312 депутатів.

Додаємо більш детальну інформацію. З 2 по 5 квітня ДП “Укрспирт” відвантажив майже 300 тисяч літрів дезінфікуючого засобу таким компаніям:

  • ТОВ МДМ
  • ТОВ “АКВА КОСМЕТИКС ГРУП”
  • ТОВ “БКХІМ”
  • ТОВ “АДВЕНТ ІНВЕСТ”
  • ТОВ “ЕКОПЛАНТ”
  • ПП “АЛЬЯНС КРАСИ”
  • ПП “ФАРМСТАНДАРТ”
  • ТОВ “АСТРА-КОСМЕТИК”
  • ТОВ “ВІН СТРІМ”
  • ТОВ “ДІФРАНО ЮНІОН”
Дата: 06.04.2020
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок