Прес-релізи

ДП «Укрспирт» поставив близько 1,5 мільйона літрів сировини для виробництва антисептиків українським виробникам

ДП «Укрспирт» поставив близько 1,5 мільйона літрів сировини для виробництва антисептиків українським виробникам

За тиждень ДП «Укрспирт» поставив 1 мільйон 400 тисяч літрів дезінфекційного засобу(сировини для антисептиків) українським виробникам. Це стало можливим завдяки законодавчо затвердженій процедурі виготовлення сировини для антисептиків на базі заводів ДП «Укрспирт», яка набрала чинності 2 квітня.

«Ми почали відвантаження 7 днів тому, і за цей проміжок часу поставили вже 1, 4 мільйона  літрів дезінфекційного засобу українським виробникам антисептиків. Заводи “Укрспирту” працюють без вихідних, адже антисептики зараз надважливі у боротьбі з поширенням коронавірусу. Підприємство виготовляє засоби міцністю 80% та 90%. У переважній більшості, виробники цікавляться останнім — міцнішим. Нагадую, що у ціну на сировину для антисептиків не закладається акциз, згідно з прийнятими нещодавно змінами до законодавства», — повідомив в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

Так, дезінфекційний засіб 80% коштує 35,37 грн за літр, 90% — 42,45 грн за літр. «Ціна є сталою. Жодних підвищень цін не буде. Це - наша позиція», - наголосив Блескун.

Зазначимо, згідно з внесеними змінами до законодавства ДП «Укрспирт» виготовлятиме дезінфікуючий засіб на базі своїх заводів до 30 квітня включно. ДП «Укрспирт» постачає сировину українським виробникам антисептиків, які раніше вже працювали з ритейлерами на українському ринку та в яких є відповідні виробничі плани для виготовлення антисептиків різних об'ємів.

Варто наголосити, що процес виробництва та відвантаження дезінфекційного засобу контролює представник податкової, який складає відповідний акт. «Хочу подякувати всім причетним народним депутатам, представникам Кабміну, податкової та іншим експертам за те, що ми маємо таку можливість допомогти боротись з падемією», - додав Сергій Блескун.

Нагадаємо, відповідні зміни до законодавства були підготовлені ДП «Укрспирт» у співпраці з Кабінетом Міністрів та низкою народних депутатів у середині березня. 30 березня Верховна Рада проголосувала за законопроект №3275, який, серед іншого, дозволяє виготовляти дезінфікуючий засіб (сировину для антисептиків) на базі заводів ДП «Укрспирт». За цей законопроект проголосували 312 депутатів.

Додаємо більш детальну інформацію щодо постачання. У період з 4 по 12 квітня ДП «Укрспирт» відвантажив 1,4 мільйона літрів сировини для антисептиків таким компаніям як: ТОВ «СУНП» «2К», ТОВ «Адвент Інвест», ТОВ «Аква косметікс груп», ПП «Альянс краси», ТОВ «Астра-Косметік», ТОВ «БКХІМ», ТОВ «Він Стрім», ТОВ «Діфрано Юніон», ТОВ «ЗПВ»«Дніпровський», ТОВ «Екоплант»,  ТОВ «Лізоформ Медікал»,  ТОВ «МДМ», ТОВ «Нарні-Трейд»,  ТОВ «Укрнеохім»,  ПП «Фармстандарт», ТОВ «ВП «Хімекспрес, ТОВ «НВП«Хімтрейд груп» ,  ТОВ «Черкаський завод автохімії».

Дата: 13.04.2020
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок