Прес-релізи

ДП «Укрспирт» поставило понад 2,5 млн літрів сировини для виготовлення антисептиків в Україні

ДП «Укрспирт» поставило понад 2,5 млн літрів сировини для виготовлення антисептиків в Україні

ДП «Укрспирт» поставило вже 2 млн 600 тис літрів дезінфекційного засобу українським виробникам. Йдеться про сировину для антисептиків, яку з 2 квітня, після введення у дію законодавчих змін, почали виробляти на базі заводів ДП «Укрспирт». 

«Відвантаження сировини для антисептиків тривають сім днів на тиждень, звісно, у свято Великодня зробили перерву на два дні.  Українські виробники закупили в державному підприємстві “Укрспирт” вже 2 мільйони 600 тисяч літрів дезінфекційного засобу. І результати цього наочні — антисептики з'явилися майже у кожному магазині та аптеці. Тож гострий дефіцит подолано. Але ми не зупиняємось. Замовлення від українських виробників продовжують надходити, адже коронавірус в країні, на жаль, поки не перемогли», — зазначив в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

Зазначимо, дезінфекційний засіб 80% коштує 35,37 грн за літр, 90% — 42,45 грн за літр. Ціни є сталими та в них не закладається акциз. Окрім того, на сайті ДП “Укрспирт” кожного дня публікується інформація про загальні об'єми та компанії яким здійснюються відвантаження.

Нагадаємо, відповідні зміни до законодавства були підготовлені ДП «Укрспирт» у співпраці з Кабінетом Міністрів та низкою народних депутатів у середині березня. 30 березня Верховна Рада проголосувала за законопроект №3275, який, серед іншого, дозволяє виготовляти дезінфекційний засіб (сировину для антисептиків) на базі заводів ДП «Укрспирт». За цей законопроект проголосували 312 депутатів.

Дата: 21.04.2020
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок