Прес-релізи

ДП «Укрспирт» підсилилось менеджером з міжнародним досвідом

Вчора на посаду радника директора ДП «Укрспирт» було призначено Андрія Ушенка.  

Андрій Ушенко досвідчений менеджер з успішним досвідом запуску, управління та підвищення продуктивності підприємств та організацій в СНД та Східній Європі. Він володіє навичками в області бізнес стратегії, комерції, маркетингу, фінансів.

Спеціалізується на стратегії розвитку бізнесу, комерційній та маркетинговій стратегії, управлінні проектами, веденні переговорів.

Працював на керівних посадах таких компаній як Coca-Cola Beverages Ukraine, DIAGEO, The Brand Farm, ТОВ «Садовий Дім».

Має ступінь у галузі економіки, маркетингу та бізнесу (Державний Університет Харчової промисловості) та у галузі кібернетика хіміко-технологічних процесів (Київський Політехнічний Інститут). У 2017 році закінчив Програму розвитку лідерства у Harvard Business School в Бостоні США.

«Андрій Ушенко є затребуваним на ринку, до нього є довіра  як до ефективного та чесного менеджера. Абсолютно відкрита та щира людина, саме таких професіоналів нам потрібно в команду. Його багатий досвід і розуміння ведення бізнесу допоможуть у процесі підготовки підприємства до приватизації», - прокоментував призначення в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.  

Бажаємо професійних успіхів і розвитку в підприємстві.

А також нагадуємо, що зараз триває набір нових керівників заводів ДП «Укрспирт».

Дата: 18.12.2019
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок