Прес-релізи

ДП «УКРСПИРТ» підписало меморандум про співпрацю з китайською компанією Beijing HUAFU Engeneering Co., Ltd.

10 вересня 2018 року відбулося підписання меморандуму про співпрацю між ДП «УКРСПИРТ», Державною інноваційно фінансово-кредитною установою та Китайською компанією Beijing HUAFU Engeneering Co., Ltd. з приводу модернізації Лопатинського, Старонибаського та Суходільського МПД. Компанія Beijing HUAFU Engeneering Co., Ltd. спеціалізується на комплексних інженерно-технічних рішеннях для машинобудування та переробної галузі.

Напередодні сторони оглянули зазначені виробничі майданчики та обмінялися технічними протоколами щодо їх можливої модернізації. Лише від впровадження енергоощадних технологій споживання газу може бути скорочено у 2-3 рази. Це суттєво вплине на собівартість готової продукції та зробить її конкурентоспроможною на зовнішніх ринках.

Відповідно до стратегії розвитку підприємства ДП «УКРСПИРТ» планує диверсифікувати виробництво та виробляти біоетанол та біопаливо. Реалізація стратегії потребує імплементації вітчизняного законодавства до законодавства ЄС. Законодавчі ініціативи передані ДП «УКРСПИРТ» до міжвідомчої робочої групи з питань розвитку спиртової галузі при Кабінеті Міністрів України.

На підприємстві вже отримали всі необхідні до вимог державних стандартів сертифікати якості. Це зменшить залежність країни від російських нафтопродуктів та ризики щодо скорочення споживання харчового спирту виробниками алкогольної продукції. Адже протягом 2017 року в Україну було імпортовано близько 2 млн. декалітрів спиртовмісних технічних рідин та 9,5 млн. декалітрів метанолу для потреб газовидобувної промисловості. В той час як продукція та потужності українських виробництв не використовуються у повній мірі. Для порівняння – ДП «УКРСПИРТ» в 2017 році виробило 9,1 млн. декалітрів спирту при технічній спроможності виробляти до 30 млн. декалітрів на рік. А це додатково 10-15 працюючих виробничих майданчиків, протидія відтоку робочої сили до країн Європи та до 1 млрд. сплачених податків до бюджетів всіх рівнів. До того ж виробництво вітчизняних технічних спиртів та рідин гальмується відсутністю урегульованого законодавства та лобістами тіньового ринку.

Дата: 27.09.2018
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок