Прес-релізи

ДП «Укрспирт» не підійматиме ціни на спирт навіть в умовах подорожчання сировини

ДП «Укрспирт» не підійматиме ціни на спирт навіть в умовах подорожчання сировини

Не дивлячись на сезонне підвищення цін на сировину — кукурудзу та пшеницю — ДП «Укрспирт» не буде підіймати ціни на спирт. Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» повідомив в.о. голови ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

«Наша основна сировина — це кукурудза і пшениця. Її вистачає, щоправда, збільшується ціна на неї. Зокрема, на кукурудзу. Це щорічна практика навесні, тут немає нічого надприродного. Але ми в “Укрспирті” прийняли рішення, що не будемо збільшувати ціни на спирт, бо зараз взагалі не час для цього. Ми працюємо за тими ж цінами, що були і місяць тому, і два місяці, і пів року», — підкреслив Сергій Блескун.

Він також наголосив, що сукупна потужність усіх діючих заводів «Укрспирту» — 26 тисяч декалітрів на добу. Цього об'єму наразі достатньо, щоб сьогодні задовольнити потреби країни у спирті. 

Нагадаємо, на минулому тижні ДП «Укрспирт» тимчасово зупинило експорт спирту за кордон для того, аби повністю забезпечити потреби країни у медичному спирті в умовах розповсюдження коронавірусу. Також додатково у роботу були запущені 4 заводи. Загалом зараз працюють 14 заводів «Укрспирту».Дата: 24.03.2020
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок