Прес-релізи

ДП «Укспирт» в рамках оптимізації виробництва та скорочення витрат ініціює передачу громадам незадіяних у виробництві - об’єктів соціальної сфери.

ДП «Укспирт» в рамках оптимізації виробництва та скорочення витрат ініціює передачу громадам незадіяних у виробництві - об’єктів соціальної сфери.

ВО Директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко :

«Під час робочої зустрічі на Лужанському МПД до мене звернулась голова новоствореної Мамаївської ОТГ Наталія Катрюк щодо передачі об`єктів соціальної інфраструктури територіальній громаді. Розібралися по всьому підприємству, підготували перелік об’єктів соціальної сфери, непрофільних активів незадіяних у виробництві - що знаходяться на балансі підприємства, які вже давно треба було передати громадам.

Керівництво ДП «Укрспирт» ініціює перед Мінагрополітики та місцевими громадами питання щодо передачі об’єктів соціальної сфери місцевим органам влади.»

Планується безоплатно передати у комунальну власність місцевим громадам Сумської, Харківської, Тернопільської, Черкаської, Львівської, Чернівецької, Вінницької та Тернопільської областей будівлі та споруди соціальної сфери, а саме :

29 житлових будинків, два гуртожитка, чотири клуби (бібліотеки) , три магазини (будівлі торгівлі), лазню, медпункт, їдальню та стадіон із земельною ділянкою 1,66 Га.

Ці активи не використовується підприємством у виробництві.

Загальна площа приміщень у разі передачі в комунальну власність житлового фонду Дубов’язівського, Лужанського та Мартинівського МПД становитиме 16 539,28 кв.м.

По даних приміщеннях є узгоджена позиція з місцевими органами влади щодо передачі.

Перелік об’єктів соціальної сфери, які знаходяться на балансі ДП "Укрспирт" та можуть бути безоплатно передані у власність місцевих органів влади

Дата: 22.02.2018
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок