Прес-релізи

ДП «Укрспирт» відправить до Німеччини першу партію продукції Луцького МПД

ДП «Укрспирт» відправить до Німеччини першу партію продукції Луцького МПД

Першу партію продукції Луцького МПД відправить до Німеччини державне підприємство «Укрспирт». Віднедавна тут запустили нову лінійку продуктів, якість яких дозволяє постачати на експорт у країни ЄС.

Про це під час відвідин Луцького МПД повідомив керівник ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко, який 14 грудня оглянув виробничі потужності підприємства.

«Завод почав працювати, горілчане виробництво відновило роботу. Вже є перші клієнти – лучани, які знають, що завод був і залишається флагманом спиртової галузі Волині. Буквально з лінії продукція піде в магазини. Я дуже гордий, що цей виробничий майданчик є власністю ДП «Укрспирт». Уже підписані договори з дистрибюторами. Продегустували продукцію і іноземні фахівці, підтвердивши її бездоганну якість. Сьогодні перші машини поїдуть у Німеччину», – розповів Юрій Лучечко.

Керівник ДП «Укрспирту» акцентував на унікальності підприємства у Луцьку, якому вже понад 100 років.

«В межах одного виробничого майданчика є і виробництво спирту з місцевої сировини і виробництво горілки, - каже Юрій Лучечко. – Сьогодні ДП «Укрспирт» переглянуло свою політику реалізації спирту. Вольовим рішенням було відновлено конкурентне середовище на ринку алкогольних напоїв. Вирівняно у правах всіх споживачів, встановлено єдину ціну і єдину систему бонусів. Наші дії підтримують понад 60 наших потенційних покупців, з якими продовжено договори на 2018 рік. Хочемо, щоби для всіх ціна була однаковою. Декларуємо, що будемо ефективно управляти підприємством, налагоджуючи сталий експорт нашої продукції».

Задоволений і керівник Луцького МПД ДП «Укрспирту». Вдалося відновити виробництво, зберігши колектив фахівців. Планують випустити 200 000 пляшок на внутрішній ринок і 20 000 – на експорт у Німеччину.

«Уже три місяці, як завод працює на 100 відсотків. Працює і спиртове виробництво і горілчане. Використовуємо власний спирт для виробництва горілки наших торгових марок. Приємно, що нещодавно на закритій дегустації у ДП «Укрспирт» наш спирт увійшов у п’ятірку спиртів України». 

Під час поїздки відбулася зустріч керівника ДП «Укрспирт» Юрія Лучечка з головою Волинської обласної державної адміністрації Володимиром Гунчиком. Вдалося досягти домовленостей про безперебійне постачання сировини на Луцьке МПД. Також дійшли порозуміння про регулярну підтримку виробника у Луцьку.

«Наші сільгосппідприємства мають надлишки зерна, – каже Володимир Гунчик. – Уже 4 рік область має більше мільйона тонн зернових. Для такої області – це забагато. А тому наші аграрії вже почали постачати зерно, з якого можна виробляти спирт».

В рамках зустрічі обговорили проблематику боротьби з контрафактною продукцією, а також плани розвитку спиртогорілчаної галузі у Волинській області.

Дата: 18.12.2017
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок