Прес-релізи

“Досвід Канади буде корисним під час прийняття рішення про приватизацію спиртової галузі” - Юрій Лучечко

“Досвід Канади буде корисним під час прийняття рішення про  приватизацію спиртової галузі” - Юрій Лучечко

Представників  ДП “Укрспирт” запросили для участі у Міжнародній конференції з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference) у місті Торонто (Канада). 

Українська  делегації на чолі з Першим  віце-прем'єр-міністр України - Міністром  економічного розвитку і торгівлі України - Степаном Кубівим представила візіюприскорення економічного зростання в Україні, структурних реформ в енергетиці, інфраструктурі, агропромисловості , які мають стати більш відкритими для залучення приватного капіталу. 

В рамках конференції відбулася зустріч т.в.о. директора ДП “Укрспирт” Юрія Лучечко  з Міністром диверсифікації міжнародної торгівлі Канади Дж. Карром. 

Говорили про перспективи експорту до Канади продукції вітчизняного  виробництва. 

“ Досвід Канади буде корисним під час прийняття рішення про  приватизацію спиртової галузі” - про це під час робочої зустрічі в рамках  рамках Міжнародної конференції з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference) у місті Торонто (Канада) зазначив  т.в.о. директора ДП “Укрспирт” Юрій Лучечко. 

Так у  Канаді за відсутності державної монополії на виробництво алкогольної продукції, держава строго контролює цей ринок. Це було досягнуто шляхом:

- оптимального розподілу регуляторних функцій між федеральним і провінційним рівнями державного управління(фактично мова йдеться про ефективну децентралізацію та наповнення місцевих бюджетів за рахунок контроля громадами виробників і продавців);

- ліцензування практично всіх видів діяльності, пов'язаної з ввезенням в країну, виробництвом, зберіганням, транспортуванням, розподілом і продажем алкогольної продукції

- збереження державної монополії провінцій на продаж міцних спиртних напоїв.

В  кожній провінції існує  державний регулятор, алкоголь продається в його магазинах, зберігається в його складах і все контролює держава в особі провінційного регулятора. 

Також відбулися перемовини з представниками канадських фінансових інституцій та Віце - Президентом Європейського інвестиційного банку В. Худаком, в на яких  говорили про перспективи залучення інвестицій для виробництва українського паливного етанолу. 

 

Дата: 05.07.2019
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок