Прес-релізи

«Чужих дітей не буває» – Юрій Лучечко передав подарунки вихованцям Залучанського дитячого будинку-інтернату

«Чужих дітей не буває» – Юрій Лучечко передав подарунки вихованцям Залучанського дитячого будинку-інтернату

В.о. директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко разом із профспілкою, представниками апарату управління Михайлом Новаком,  Георгієм Вергелесом, керівником Залучанського МПД ДП «Укрспирт» Орестом Конушкіним привітали вихованців Залучанського дитячого будинку-інтернат із наступаючими святами  Новим Роком та Різдвом Христовим. Гості подарували фрукти та солодощі. Вихованці зустрічали  гостей колядками та яскравими малюнками. 

У Залучанському дитячому будинку-інтернаті проживають діти та молоді люди з особливими потребами: обмеженими розумовими та фізичними можливостями. Це – сироти або діти, позбавлені батьківського піклування.

Залучанський дитячий будинок-інтернат є домівкою для 130 вихованців. Тут живуть як діти до 18 років, так і повнолітні. 

Всі його вихованці мають розумову відсталість та/або психічні розлади, значна частина вихованців має складні фізичні вади, не може самостійно пересуватися й обслуговуватись. 

Юрій Лучечко: « Ми вражені тою атмосферою добра і любові яку створюють  вихователі. Це відчувається і по дітях – їх очі світяться надією. Безумовно, що такі діти потребують  не лише державної допомоги, а й людського піклування. Чужих дітей не буває – і будь яка щира підртимка їм особливо потрібна». 

 

Дата: 27.12.2017
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок