Прес-релізи

28 листопада 2018 року відбулося засідання профспілкового комітету Об’єднаної організації Профспілки працівників АПК в ДП «Укрспирт».

28 листопада  2018 року відбулося  засідання профспілкового комітету  Об’єднаної організації Профспілки працівників АПК в ДП «Укрспирт».

28 листопада  2018 року відбулося  засідання профспілкового комітету

Об’єднаної організації Профспілки працівників АПК в ДП «Укрспирт» під головуванням Віталія Сосницького.

Всього у зборах профспілкового комітету ООП АПК ДП «Укрспирт» взяли участь 38 членів профкому з 48.

Також були запрошені :

Т.в.о директора ДП «Укрспирт» -  Юрій Лучечко

Начальник управління роботи з персоналом -  Наталія Мельник;

Начальник управління фінансової політики ДП «Укрспирт» - Катерина Радзьоха.

Профспілка розглянула звіт профспілкового комітету за 2018 рік,  "Стратегію розвитку ДП “Укрспирт” , законодавчі ініціативи для забезпечення функціонування спиртової галузі ,  важливі питання життєдіяльності трудового колективу та вітання дітей працівників новорічними подарунками.

Т.в.о директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко доповів представникам трудового колективу про стан справ  на підприємстві та "Стратегію розвитку ДП “Укрспирт”.

Об’єднана  профспілка ДП «Укрспирт» звернулася до Голови Верховної Ради України, керівників фракцій та представника профспілок у Верховній Раді з проханням  підтримати законопроекти необхідні для розвитку спиртовій галузі, а саме :

Розроблений  ДП “Укрспирт” законопроект “Про внесення змін до деяких законів України щодо підприємств спиртової галузі (в частині встановлення мораторію на звернення стягнення на активи підприємства)”,  законопроект № 7348 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку сфери виробництва рідкого палива з біомаси та впровадження критеріїв сталості рідкого палива з біомаси та біогазу, призначеного для використання в галузі транспорту”.

За підсумками доповіді   профспілка доручила Голові  ООП АПК ДП «Укрспирт» Віталію  Сосницькому звернутись до Центрального Комітету профспілки працівників АПК України, голови асоціації міст України  Кличка В.В., мерів обласних центрів, з пропозицією про прийняття відповідного рішення виборними органами щодо питання використання біоетанолу, як альтернативного палива у великих містах та обласних центрах України, з подальшим внесенням цього питання на розгляд законодавчих органів влади України.

Дата: 29.11.2018
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок