Press realizes

“UKRAINIAN SPIRIT” - горілка з цілком міжнародним смаком” - Сергій Шевирєв

Експерт в галузі алкогольних напоїв визначив особливості державної горілки преміум-класу  “UKRAINIAN SPIRIT”, яка була представлена на фестивалі-дегустації крафтової горілки, фруктових та зернових дистилятів - Craft Beverage DISTILLATES & VODKA.

Craft Beverage DISTILLATES & VODKA – це близько 20 виробників крафтових дистилятів та горілки, та майже 50 видів цього напою з усієї України.

Мережа магазинів ДП “Укрспирт” “Національний продукт” презентувала на фестивалі дві горілки преміум - класу “UKRAINIAN SPIRIT”  та “UKRAINIAN SPIRIT” з перцем.

Сергій Шевирєв про державну горілку:

“UKRAINIAN SPIRIT”  VODKA 4+ (5), 9.85 (10), 38 (40), 92 (100)

Країна: Україна

Виробник: Луцьке МПД ДП «Укрспирт»

Торгова марка: “Ukrainian Spirit” від Укрспирту.

Нова українська горілка ультра преміум класу, випущена в кінці 2018 року на Луцькому підприємстві, що входить в структуру держпідприємства  “Укрспирт”.

Прем'єра горілки відбулася на листопадовій виставці в Шанхаї, а потім була помічена в Німеччині - на «Зеленому тижні» в Берліні і «Провейне» в Дюссельдорфі

Так що, випливає висновок, що продукт створювався в такому вираженому експортно-орієнтованому форматі, але, з передбачуваною реалізацією, в тому числі і на українському ринку саме в сегменті люксових продуктів, де, власне, в даний момент намітився певний дефіцит нових ідей.

Відносно самої горілки, слід зазначити, що це:

  • класична біла горілка, вироблена за класичною ж технології, але -
  • з використанням спеціально відібраних обмежених партій спирту
  • тим більше, що такі можливості є, так як Луцький ЛГЗ (Луцьке МПД ДП «Укрспирт») працює в прямій зв'язці з Луцьким ж спиртзаводом  (ДП Луцький спиртогорілчаний комбінат), що знаходяться під управлінням державного підприємства «Укрспирт»
  • рецептура невибаглива (спирт «Люкс» і цукор), при цьому має місце цілий ряд технологічних особливостей, а саме -
  • досить тривалий відстоювання спирту перед створенням композиції (ємнісний господарство дозволяє)
  • використання власного ноу-хау в частині води і ... водопідготовки
  • делікатна очищення сортування з використанням фан-фільтрів нового покоління
  • тривалий «відпочинок» горілки перед розливом (не менше 10 днів)
  • крафтового оформлення пляшки

Загалом, традиційна українська горілка з вираженою апеляцією до національної ідентичності і  з цілком чітким європейським стилем смаку

ФАХОВА ОЦІНКА: 9.8

Прозорість і колір - ідеально чиста з кришталевої прозорістю горілка

Аромат - класичний, з тонкими рослинними складовими в першому носі і розвиненими злаковими в розвиток

Смак - з асемільованим спиртом, легкої плодової солодкістю спочатку і тонкої злакової нотою в розвитку. Гранично збалансоване і чисте післясмак з легкою терпкістю в самому фіналі

ГРОМАДСЬКА ДУМКА: 9.9

Чистий біла горілка з цілком міжнародним смаком. Але при цьому і типовим впізнаваним українським характером. Делікатний, і ... тим не менше, відчутний спирт, стигла злакова нота і ідеальний баланс мінеральних рослинних.

Підкреслено чистий в ароматі, з деякою злакової строгістю в смаку, але, при цьому ж і з тонкою кремовою солодкістю в післясмаку - досить тривалому і досить прозорому.

Класична горілка в класичному ж виконанні.

Р.S.

Оцінки в рамках попередньої дегустації до - Craft Beverage Distillates & VODKA

Дата: 15.04.2019
Call back
Callback