Press realizes

Революційні зміни в законодавстві, запропоновані фахівцями спиртової галузі прийняті!

Верховна Рада ухвалила законопроект № 9260 «Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких інших законодавчих актів щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів».

‼️ Зокрема, законом передбачено оподаткування технічного спирту за нульовою ставкою:

  • спирту етилового денатурованого, який використовується для виробництва продукції хімічного і технічного призначення;
  • спирту етилового неденатурованого, який використовується для виробництва оцту з харчової сировини;
  • спирту етилового денатурованого, що використовується для виробництва парфумерно-косметичної продукції;
  • спирту етилового-сирцю, що використовується в межах одного суб’єкта господарювання для виробництва біоетанолу;
  • спирту етилового, що переміщується між акцизними складами в межах одного суб’єкта господарювання.
  • Також узгоджено заходи контролю за обігом спирту, що передбачає поширення системи електронного адміністрування реалізації пального (СЕАРП) на обіг спирту в Україні. Дана система контролю вже успішно функціонує на ринку обігу палива.

Це рік напруженої роботи у  міжвідомчої робочій групі з питань розвитку спиртової галузі під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

Юрій Лучечко: Хочу подякувати Кабінету Міністрів України та депутатам Верховної Ради України за співпрацю та підтримку вітчизняної спиртової галузі.

Попереду ще робота над законопроектами про обов`язковість добавки біоетанолу у моторні палива та створення українського паливного продукту, введення електронної акцизної марки на алкоголь.

Питання паливного продукту українського виробництва особливо актуально під час військової російської агресії та набуття незалежності від російських енергоносіїв. Рухаємося далі і рухаємо вперед вітчизняну економіку.

Дата: 26.11.2018
Call back
Callback