Press realizes

Лікеро-горілчана галузь звернулась до Прем’єр-міністра України з підтримкою Сергія Блескуна на посаді керівника ДП «Укрспирт» (ДОКУМЕНТ)

Лікеро-горілчана галузь звернулась до Прем’єр-міністра України з підтримкою Сергія Блескуна на посаді керівника ДП «Укрспирт» (ДОКУМЕНТ)

Вчора, 18 червня, провідні виробники лікеро-горілчаної продукції та профільні асоціації звернулись до Прем’єр-міністра України з підтримкою Сергія Блескуна на посаді керівника ДП «Укрспирт» та підтримкою напряму демонополізації та приватизацій ДП «Укрспирт».

«Ми, члени профільних асоціацій, провідні виробники лікеро-горілчаної продукції України, які є однією із основних бюджетонаповнюючих галузей України, звертаємось до Прем'єр-міністра України  з приводу абсолютно непослідовної кадрової політики держави. Ситуація зі звільненням, а потім скасуванням наказу про звільнення керівника ДП «Укрспирт» наочно це засвідчила», - йдеться у листі. 

Провідні лікеро-горілчані виробники характеризують Сергія Блескуна як чесного, відкритого, компетентного та ефективного менеджера.

«Ефективність роботи керівника ДП «Укрспирт» була неодноразово підтверджена – забезпеченням в період карантину роботи спиртових виробництв, постачанням сировини для виробництва антисептиків, суттєвим збільшенням з моменту призначення прибутковості підприємства та підготовка його до приватизації. Однак ці здобутки були перекреслені одним наказом нового міністра», - сказано у листі.

Також представники лікеро-горілчаної галузі підкреслили, що новий міністр жодного разу не зустрівся з їх представниками та з директором ДП «Укрспирт».

Окрім кадрових питань у листі наголошено на незмінному напрямку демонополізації та приватизації, який започаткував Президент України Володимир Зеленський і який необхідно реалізувати відповідно заявленим строкам.

«Діяльність галузі в умовах непослідовного, хаотичного, заангажованого державного керування не дозволяє вирішувати питання нормалізації роботи спиртової галузі, в тому числі і вирішення проблем з тіньовим спиртом як сировиною для тіньового алкоголю. Вчорашні рішення дають державі можливості відкласти вирішення проблеми тіньового ринку алкоголю і водночас чітко посилають потужні сигнали всьому ринку – в цій державі слова державного апарату прямо розходяться із фактичними вчинками», - заявляє лікеро-горілчана галузь.

Текст листа надаємо

Дата: 19.06.2020
Call back
Callback