Press realizes

Кабінет Міністрів поновив експорт спирту

Кабінет Міністрів поновив експорт спирту

13 травня рішенням Уряду прийнято зміни до постанови КМУ №1109, якими дозволено експортувати  етиловий спирт з 15 травня, а не з 1 червня, як було встановлено раніше. Про це повідомляє Міністерство розвитку економіки торгівлі та сільського господарства України

Таке рішення прийняте на основі того, що підприємства спиртової галузі спроможні забезпечити виробництво спирту у необхідних для України обсягах.

«Укрспирт повністю задовольняє потреби українського ринку у спирті. Поновлення експорту означає, що ми зможемо додатково залучити кошти у бюджет України. Тим більш, що на міжнародному ринку протягом останніх двох місяців спостерігається підвищення цін на спирт. Відповідно, ціна експорту має зрости. Потреби України у спирті (зокрема, і фармацевтичної галузі) надалі залишатимуться пріоритетом роботи підприємства. ДП “Укрспирт” має всі потужності, щоб їх задовольняти», — зазначив в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун. 

«Нагадаю, що сировину для антисептиків ми не виробляємо з 1 травня. Якщо законодавець найближчим часом дозволить продовжити виробляти цю сировину на базі заводів “Укрспирту”, ми готові працювати і в цьому напрямку. У нас є все необхідне для цього», — додав Сергій Блескун.

Нагадаємо, 19 березня експорт спирту було призупинено. У 2020 році, до зупинки експорту, загалом було експортовано 105 тисяч декалітрів спирту. Виробництво сировини для антисептиків на базі заводів «Укрспирту» 30 квітня було зупинено згідно з вимогами закону. Для продовження цієї діяльності потрібні законодавчі зміни. 

Дата: 14.05.2020
Call back
Callback