Press realizes

ДП «Укрспирт» отримало п’ятирічну ліцензію на виробництво спирту

ДП «Укрспирт» отримало п’ятирічну ліцензію на виробництво спирту

ДП «Укрспирт» отримало чергову ліцензію на виробництво етилового спирту неденатурованого від Державної податкової служби України. Про це повідомив в.о. обов'язки директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

«Наше держпідприємство отримало, напевно, останню у своїй історії ліцензію на виробництво спирту. Вона видається на п'ять років. Після успішного завершення приватизації подібні ліцензії в Україні будуть отримувати вже приватні спиртові заводи. А наразі ми конкуруємо на ринку з іншими державними заводами, які після проведення демонополізації 1 липня також борються за покупців на ринку. Дякую податковій за оперативність та продуктивну співпрацю», — зазначив Сергій Блескун.

Видана ліцензія на виробництво етилового спирту буде діяти до 10 січня 2025 року. Протягом наступних 5 років ДП “Укрспирт” може виробляти усі види спирту етилового неденатурованого: ректифікований (харчовий), спирт етиловий сирець, спирт етиловий технічний.

Нагадаємо, за 8 місяців 2020 року ДП «Укрспирт» виробило 4240,2 тис. дал  спирту, що на 23% більше, ніж відповідний показник за аналогічний період 2019 року. 

Дата: 15.10.2020
Call back
Callback