Press realizes

ДП «Укрспирт» разом з правоохоронцями викорінює корупційні схеми

ДП «Укрспирт» разом з правоохоронцями викорінює корупційні схеми

Т.в.о. директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко: «ДП «Укрспирт» припинило договірні відносини з трейдерами, що були задіяні у корупційних схемах за попереднє керівництво. Ми активно співпрацюємо зі слідством, крім того проводимо процедури внутрішнього аудиту, з метою виявлення та припинення таких схем. За результатами аудиту буде проінформовано громадськість та правоохоронні органи. З жовтня 2017 року ДП «Укрспирт» запроваджує закупівлі через майданчики електронних закупівель Prozorro та Smart Tender».

* * *

Довідка

Державне підприємство «Укрспирт» – найбільший виробник високоякісного спирту та  спиртовмісної продукції в Україні.

Загальна виробнича потужність ДП «Укрспирт» – понад 30 мільйонів декалітрів на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик.

Пріоритет для ДП «Укрспирт» – це якість продукції. На підприємстві впроваджена та сертифікована система менеджменту якості, безпеки та екологічного керування: ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ХАССП (Hazard Analysis and Critical Control Points).  

«Укрспирт» реалізує продукцію на внутрішньому та зовнішніх ринках. Нині одним із пріоритетних завдань є розвиток експортного напрямку. Продукти  «Укрспирту» знають та високо оцінюють на ринках Середньої Азії та Кавказу, Туркменістану, Грузії, Азербайджану, Туреччини, Австрії, Польщі.

Дата: 02.10.2017
Call back
Callback