Press realizes

Безпека праці на першому місці. В ДП «Укрспирт» провели навчання з охорони праці.

Безпека праці на першому місці. В ДП «Укрспирт» провели навчання з охорони праці.

Безпека праці на першому місці. Про це зазначили під час чергових навчань фахівців підприємства які відбулися в ДП «Укрспирт» на базі Інститутe післядипломної освіти „Національного університету харчових технологій”.

Відповідно до положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та пожежної безпеки ДП „Укрспирт” всі працівники під час прийняття на роботу і в процесі роботи проходять на підприємстві за рахунок роботодавця інструктажі, навчання та перевірку знань з питань охорони праці, пожежної безпеки, надання першої допомоги потерпілим від нещасних випадків, а також правил поведінки у разі виникнення аварій.

Справа в тому,  що спиртове виробництво є об’єктом підвищеної небезпеки на якому використовуються, виготовляються, переробляються, зберігаються або транспортуються  небезпечні речовини чи категорій речовин у кількості, що дорівнює або перевищує нормативно встановлені порогові маси, а також  є реальною загрозою виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру.  На підприємстві використовують котельне обладнання та трубопроводи високого тиску.  (Виробництво має З клас небезпеки згідно з ГОСТ 12.1.007-76. Категорія та група вибухонебезпеки ІІА-Т2. Клас небезпеки З, підклас 3.3 згідно з ГОСТ 19433-88 ).

Керівники, заступники керівника з технічних питань, заступники керівника з виробничих питань, представники профкому, старші технологи, старші механіки, старші енергетики, фахівці з охорони праці МПД проходять навчання і перевірку знань з питань охорони праці та пожежної безпеки (періодично) один раз на три роки.  Відповідні навчання будут подовжуватися і надалі. 

Дата: 11.06.2019
Call back
Callback