Press realizes

13 червня 2019 року т.в.о. директора-радник директора Юрій Лучечко взяв участь у робочому візиті української делегації та Торговельної місії до Італійської Республіки

13 червня 2019 року т.в.о. директора-радник директора Юрій Лучечко взяв участь у робочому візиті української делегації та Торговельної місії до Італійської Республіки

На фото зліва направо: ( СИРОТА Ігор Григорович Генеральний директор  ПрАТ «Укргідроенерго», КУБІВ Степан Іванович Перший віце-прем’єр-міністр  України –Міністр економічного розвитку і торгівлі України, ТРОФІМЦЕВА  Ольга Василівна Виконуючий обов’язки Міністра аграрної політики та продовольства України, ЛУЧЕЧКО Юрій Михайлович Тимчасово виконуючий обов’язки директора ДП «УКРСПИРТ», КІНАХ Анатолій Кирилович Голова Українського союзу промисловців  і підприємців (УСПП), ПЕРЕВЕЗЕНЦЕВ Олексій Юрійович Державний секретар Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. )

13 червня 2019 року т.в.о. директора-радник директора Юрій Лучечко взяв участь у робочому візиті української делегації та Торговельної місії до Італійської Республіки на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром України - Міністром економічного розвитку і торгівлі України С. І. Кубівим.

Подія була присвячена поглибленню торгівельно-економічної взаємодії з країнами ЄС, зокрема Італією та  презентацією перспективних секторів української економіки і можливостей  двосторонньої співпраці. Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів провів зустріч із Віце-прем’єр-міністром - Міністром економічного розвитку, праці та соціальної політики Італійської Республіки Луїджі Ді Майо. Під час розмови Степан Кубів підкреслив незмінність курсу на європейську інтеграцію України, стратегічний характер партнерства України та Італії та поглиблення економічних відносин.

“Понад 14 тисяч українських компаній експортують свою продукцію до Європейського Союзу. Це також створює додаткові інструменти для багатосторонньої взаємодії, наприклад завдяки можливостям Конвенції Пан-Євро-Мед або кооперації у рамках ініціативи Китаю – «Один пояс, один шлях». У цьому та інших проектах Україна та Італія мають великі логістичні та торгівельні можливості та перспективи».“Італія – стратегічно важливий торговельний партнер для України. Торік, товарообіг між нашими країнами склав 4,47 млрд доларів США та зріс майже на 14% порівняно з 2017 роком. Оскільки бізнес України та Італії демонструє взаємний інтерес, то слід посилювати можливості співпраці у сфері відновлювальної енергетики, сільськогосподарському машинобудуванні, переробній промисловості, а також розвитку цифрової економіки, інновацій,  IT технологій. Цьому сприятиме оновлення угоди про сприяння та взаємний захист інвестицій між Україною та Італією”- підкреслив Степан Кубів.

Менеджмент ДП «УКРСПИРТ» провів перемовини з представниками Торгово-промисловою палатою Італійської Республіки та мережами супермаркетів алкогольної продукції та потенційними партерами.

ДП «УКРСПИРТ» висловлює подяку Міністерству аграрної політики та продовольства України, Міністерству економічного розвитку та торгівлі України та Посольству України в Італійській Республіці  за організацію торговельної місії української делегації до Італійської Республіки.

 

Дата: 14.06.2019
Call back
Callback