Purchases

Шановні Постачальники!

З 14.03.2016, всі запити ДП «Укрспирт» на надання комерційних пропозицій розміщуються на електронному торговому майданчику (далі ЕТМ) SmartTender.biz в системі ProZorro (Прозоро).

Звертаємо Вашу увагу, що запит на комерційну пропозицію може розміщуватися в дев’яти видах тендерів та обов’язково містить таку інформацію: детальний опис товару або послуг, що планується придбати, технічне завдання на закупку (за необхідністю), кількість, бажані терміни постачання та умови оплати.  

Відтепер отримання комерційних пропозицій на закупівлю товарів та послуг від відбуватиметься виключно через ЕТМ SmartTender.biz.

Просимо Вас звертати увагу на всю інформацію щодо закупівлі, яка публікується та надавати пропозиції лише на умовах та на товари або послуги, які відповідають запиту на комерційну пропозицію. Це дасть можливість більш ефективно використати Ваш та наш час.

У зв’язку з тим, що надані на ЕТМ пропозиції не завжди відповідають оголошеним умовам, продовжує діяти конкурсна комісія ДП «Укрспирт», яка аналізує надані пропозиції та колегіально приймає рішення з урахування наступних факторів:

1. Відповідність наданої пропозиції умовам, які були внесені на ЕТМ;

2. Кваліфікація постачальника – перевірка наданих реєстраційних документів та відомостей згідно вимог економічної безпеки підприємства.

В  межах роботи комісії проводиться аналіз наданих пропозицій, голосування членів комісії після аналізу пропозицій та авторизація рішення про закупівлю керівником конкурсної комісії.                                                                    

Орієнтовно до 01.06.2016 р., на ЕТМ буде реалізовано механізм конкурсної комісії, а саме безпосередньо на ЕТМ буде проводитись аналіз пропозицій, кваліфікація постачальника, голосування членів комісій, авторизація рішення керівником комісії та формування протоколу рішення. Це наддасть нам змогу ще наблизити процес закупівлі товарів та послуг ДП «Укрспирт» до міжнародних стандартів ведення е-торгівлі.

До цього часу, всі надані пропозиції будуть розглянуті конкурсною комісією ДП «Укрспирт», та всі учасники отримають відповідь про прийняття або неприйняття комерційної пропозиції через ЕТМ. В разі неприйняття комерційної пропозиції, якщо після надання відповіді через ЕТМ у Вас залишаться питання, звертайтесь, ми обов’язково впродовж двох робочих днів письмово проінформуємо Вас про причину відмови.

Якщо Ви не зареєстровані на електронному майданчику SmartTender.biz, просимо зробити це для можливості подальшої плідної співпраці з ДП «Укрспирт». Посилання на сайт для реєстрації: https://smarttender.biz/.

У разі виникнення технічних проблем з реєстрацією або наданні комерційної пропозиції через ЕТМ SmartTender.biz, просимо звертатись до технічної підтримки сайту:

e-mail: support@smarttender.biz

тел.: +380 44 585 90 77/ +380 44 337 86 64.

Закупівля сировини:

supply@ukrspirt.com

044 2840489

Відповідальний за закупівлі - Микола Черхавий, заступник начальника управління комерційної політики

Зернові (пшениця, кукурудза) та цукрова меляса: Ручка Володимир, v.ruchka@ukrspirt.com

Електроенергія та газ: Ганжа Ігор, i.ganzha@ukrspirt.com

Інші паливно-енергетичні ресурси: Воробцова Олена, o.vorobtsova@ukrspirt.com

Call back
Callback