Закупівлі

Шановні існуючі та потенційні Постачальники!

Запити ДП «Укрспирт» на надання комерційних пропозицій розміщуються на електронному торговому майданчику (далі ЕТМ) SmartTender.biz або в системі публічних закупівель Prozorro (Прозорро) відповідно до Порядку здійснення допорогових закупівль, незалежно від суми закупівлі:

-       Наказ ДП «Зовнішторгвидав України» (ДП «Прозорро») від 13.04.2016 р. № 35
https://drive.google.com/file/d/0B1r18JVOiF0OdmhjanJOblZ2SUE/view;

-       Роз’яснення Мінекономрозвитку вих. № 3302-06/21890-07 від 15.07.2016 р.
http://me.gov.ua/Documents/List?lang=uk-UA&tag=ListiInformativnogoKharakteru.

Якщо Ви не зареєстровані на електронному майданчику SmartTender.biz, просимо зробити це для можливості подальшої плідної співпраці з ДП «Укрспирт». Посилання на сайт для реєстрації: https://smarttender.biz/.

Звертаємо Вашу увагу, що запит на комерційну пропозицію обов’язково містить таку інформацію: детальний опис товару або послуг, що планується придбати, технічне завдання на закупку (за необхідністю), кількість, бажані терміни постачання та умови оплати.  

На нашому сайті у розділі  «ПРО ЗАКУПІВЛІ»  відображаються всі  актуальні закупівлі  нашої організації. Така додаткова можливість називається «Frame» - дзеркало торгів. Така функція має низку переваг для Вас:

-       значне полегшення пошуку актуальних закупівель, які оголошені ДП «Укрспирт»;

-       пряме посилання з нашого сайту на сторінку для подачі комерційної пропозиції по обраній закупівлі;

Просимо Вас звертати увагу на всю інформацію щодо закупівлі, яка публікується та надавати пропозиції лише на умовах та на товари або послуги, які відповідають запиту на комерційну пропозицію. Це дасть можливість більш ефективно використати Ваш та наш час.

У зв’язку з тим, що  надані на ЕТМ  пропозиції не завжди відповідають оголошеним  умовам, продовжує діяти конкурсна комісія ДП «Укрспирт», яка аналізує надані пропозиції та колегіально приймає рішення з урахуванням наступних факторів:

1.      Відповідність наданої пропозиції умовам, які були внесені на ЕТМ;

2.      Кваліфікація постачальника – перевірка  наданих реєстраційних  документів та  відомостей згідно вимог економічної безпеки підприємства.

В  межах роботи комісії проводиться аналіз наданих пропозицій, голосування членів комісії після аналізу пропозицій та авторизація рішення про закупівлю керівником конкурсної комісії. Всі учасники отримають відповідь про прийняття або неприйняття комерційної пропозиції через ЕТМ. В разі неприйняття комерційної пропозиції та/або після надання відповіді через ЕТМ у Вас залишаться питання, звертайтесь, ми обов’язково впродовж двох робочих днів письмово проінформуємо Вас про причину відмови.

У разі виникнення технічних проблем з реєстрацією або  подачею комерційної  пропозиції через  ЕТМ SmartTender.biz, просимо звертатись до технічної підтримки сайту:

e-mail: support@smarttender.biz тел.: +380 44 585 90 77  +380 44 337 86 64.

Закупівля сировини:

supply@ukrspirt.com

044 2840489

Відповідальний за закупівлі - Микола Черхавий, заступник начальника управління комерційної політики

Зернові (пшениця, кукурудза) та цукрова меляса: Ручка Володимир, v.ruchka@ukrspirt.com

Електроенергія та газ: Ганжа Ігор, i.ganzha@ukrspirt.com

Інші паливно-енергетичні ресурси: Воробцова Олена, o.vorobtsova@ukrspirt.com

 

Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок