Про підприємство

Державне підприємство «УКРСПИРТ» – найбільший виробник високоякісного спирту та  спиртовмісної продукції в Україні. ДП «УКРСПИРТ» забезпечує відмінною сировиною цілий ряд галузей. Продукція підприємства незамінна при виготовленні лікеро-горілчаних виробів, у фармацевтиці, медицині, парфумерії, виноробстві, кондитерській промисловості, тваринництві та інших галузях народного господарства. ДП «УКРСПИРТ» постачає якісні інгредієнти для виробництва лакофарбових виробів, розчинників, технічних рідин для автотранспортних засобів. Наша продукція використовується навіть в авіамоделюванні.

Співробітники підприємства постійно працюють над вдосконаленням товарної лінійки та розробкою нових пропозицій. Одним із найбільш пріоритетних напрямків зараз є виробництво біоетанолу та компоненту моторного палива альтернативного (КМПА).

Загальна виробнича потужність ДП «УКРСПИРТ» – понад 36 мільйонів декалітрів на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик. Заводи ДП «Укрспирт» також оснащені цехами з виробництва лікеро-горілчаних виробів.Ми маємо все необхідне для виробництва найбільш якісних алкогольних напоїв - від висококласного обладнання та якісних ресурсів, до кращих фахівців галузі.

Пріоритет для ДП «УКРСПИРТ» – це якість продукції. На підприємстві впроваджена та сертифікована система менеджменту якості, безпеки та екологічного керування: ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ХАССП (Hazard Analysis and Critical Control Points).  

Якість готової продукції та сировини, яка використовується у виробництві, контролюється виробничими лабораторіями ДП «УКРСПИРТ». Лабораторії підприємства оснащені сучасним вимірювальним обладнанням, що дає можливість проводити якісний та кількісний контроль сировини, напівпродуктів виробництва та готової продукції.

Підприємство пропонує клієнтам індивідуальний підхід та прозорі, економічно вигідні умови співпраці. ДП «УКРСПИРТ» реалізує продукцію на внутрішньому та зовнішніх ринках а також є єдиним уповноваженим експортером спирту етилового ректифікованого різних сортів в Україні. На даний час одним із пріоритетних завдань підприємства є розвиток експортного напрямку. Продукція ДП «УКРСПИРТ» відома на ринках Середньої Азії та Кавказу, Туркменістану, Грузії, Азербайджанської Республіки, Турецької Республіки, Республіки Австрія, Республіці Польща.

Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок